with fans

With fans #71

8. dubna 2012 v 15:05 | We-jush :)
Objevila jsem ještě 5 nových fotek s fanoušky. Všechny by měly pocházet z Londýna. Jsem ráda, že se objevují fotky s fanoušky. Mám je totiž strašně ráda. :) Demi je na fotkách zlatá a krásně se na nich usmívá. Ta poslední je úžasná.
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

With Fans #70

6. dubna 2012 v 11:30 | We-jush :)
Objevilo se několik fotek s fanoušky. Většina jsou nové a to z Itálie a Anglie. Demi je na fotkách zlatá. Strašně jí to sluší. A fanoušci mají opravdu štěstí, že Demi mohl potkat a dokonce se s ní i vyfotit. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

With Fans #68

8. března 2012 v 17:53 | We-jush :)
Mám tady ještě novější fotky s fanoušky. Vlastně kromě té první jsou všechny z posledních dnů. Na každé fotce to Demi streašně sluší. Ti fanoušci měli vážně štěstí. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

With Fans #67

6. března 2012 v 17:37 | We-jush :)
Zrovna dneska, když nemám tolik času tak je tolik novinek než nevím, kde mám začít. :/ Jako první začnu dvěmi novými fotkami s fanoušky. Jsou z dneška, když byla Demi v Today Show a předtím a potom se s nimi vyfotila. :) Ty fotky jsou zlaté, Demi to na nich moc sluší. :)
imagebam.comimagebam.com

With Fans #66

5. března 2012 v 16:35 | We-jush :)
Objevila se jedna nová fotka s fanynkou, která je z posledních dnů. Demi tam vypadá úplně zlatě, moc jí to sluší. Vážně se už vrací do svého starého stylu. Strašně se mi tady líbí ty její černé šaty a i ten svetr. :) Jediné, co se mi nelíbí jsou ty vlasy. Působí takovým nezdravým dojmem.
imagebam.com

With Fans #65

19. února 2012 v 13:48 | We-jush :)
Omlouvám se, ale zítra už jdu do školy, takže si dělám úkoly a tak podobně. Jako první tady mám fotky s fanoušky z minulého roku, které se objevily. Demi se na všech fotkách moc hezky usmívá. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

With Fans #64

11. února 2012 v 15:19 | We-jush :)
Objevily se fotky s fanoušky z Chile. Na prvních dvou fotkách se Demi vyfotila s fanoušky před restaurací a ostatní fotky jsou focené na letišti. Demi se na všech fotkách moc hezky usmívá a sluší jí to na každé fotce. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

With Fans #63

4. února 2012 v 14:28 | We-jush :)
Ještě tady mám i 4 fotky z letiště v Chile, kde Demi včera přiletěla. Na letišti na ní čekali fanoušci, Demi se za nimi zastavili mluvila s nimi a i se s nimi fotila. Bohužel se zatím objevila jen jedna fotka s fanynkou. Na fotkách je ale Demi úplně roztomilá. Pořád se tam jen usmívá. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

With Fans #62

3. února 2012 v 12:13 | We-jush :)
Jako první bych se chtěla moc omluvit, že tady skoro vůbec nejsem. Nějak se mi nechce chodit na počítač a taky jsem si potřebovala od blogu odpočinout. Jsem ale zpátky a všechno, co tady ještě nemám doplním. :) Nejdříve tady mám jednu starou fotku s fanynkou. Fotka pochází z minulého roku, když byla Demi společně s Wilmerem v restauraci. Fanynka měla to štěstí a vyfotila se, jak s Demi tak s Wilmerem. :) Demi to na fotce moc sluší. Je tam krásná. :)
imagebam.com

With fans #61

26. ledna 2012 v 16:21 | We-jush :)
Omlouvám se za svou nulou aktivitu ale vážně se teď více soustředím na školu a zjistila jsem, že se mi to vyplácí. :) Demi teď navíc ani nemá novinky a kdoví, kdy je bude mít. Každopádně pár jsem jich našla, takže je přidám a pak oběhnu aff. Jako první tady mám jednu novou fotku s fankami. Demi to tam sluší, hezky se usmívá ikdyž mi příje jako by byl ten úsměv nucený, ale jsem ráda, že se s nimi vyfotila. :)
imagebam.com

With Fans #60

22. ledna 2012 v 17:04 | We-jush :)
Koukám, že Sarah se opět činila a má novou fotku s Demi. Tohle je až neuvěřitelné protože to už je 3 fotka jen během ledna. Páni, to se někdo má. Demi se mi tady ale nelíbí. Má až příliš mnoho make-upu, každopádně se mi ale strašně líbí její řasy. Má je úžasné. :) Ještě Sarah potkala Dem tam, kde potkala i Miley, Liama, Cheyna a Ashley Tisdale. Zajímalo by mě jestli tam byli spolu. :)
imagebam.com

With Fans #59

17. ledna 2012 v 19:00 | We-jush :)
Jedna nová fotka s fanynkou. Tuhle holku už můžete znát. Jmenuje se Sarah a má fotku snad s každou celebritou a nejméně jednu. Zajímalo by mě jestli jí ty hvězdy poznávají. Stejně jí závidím. :) Demi to na fotce sluší a Sarah napsala, že měla Demi dobrou náladu. :)
imagebam.com

With Fans #58

10. ledna 2012 v 15:44 | We-jush :)
Mám tady dvě nové fotky s fanoušky. První fotka pocházíí z podepisování vydání časopisu Seventeen, kde je Demi na titulce a druhá fotka je z 7.ledna když byla Demi s kamarádkami v klubu. A je opět se Sarah, která má nejvíce fotek s celebritami.
imagebam.comimagebam.com

With Fans #57

6. ledna 2012 v 17:46 | We-jush :)
Mám tady i jednu novou fotku s fanoušek. Je ještě z 31.prosince, když Demi opouštěla hotel ve kterém byla ubytovaná v době jejího pobytu v New Yorku. Ta fotka je moc hezká, Demi to tam strašně sluší. :)
imagebam.com

With Fans #56

1. ledna 2012 v 16:20 | We-jush :)
Mám tady ještě další dvě fotky s fanoušky z 30.prosince. Jsem ráda, že si Demi na fanoušky vždycky najde čas a neodmítá je. Ta druhá fotka je šílená. Nedokážu si představit, že bych měla modré vlasy..
imagebam.comimagebam.com

With Fans #55

31. prosince 2011 v 12:25 | We-jush :)
Mám tady 5 nových fotek s fanoušky. Jsou ze včerejška, když Demi zkoušela na dnešní oslavu Nového roku.. :) Fanoušci, co tam byli říkali, že byla Demi strašně milá a předtím než odešla se ještě zeptala jestli má každý fotku. Je to úžasné. Demi se na těch fotkách krásně usmívá ikdyž se mi moc nelíbí ta bunda, co má Demi na sobě.
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

With Fans #54

26. prosince 2011 v 17:29 | We-jush :)
Našla jsem jednu fotku s fanouškem, která je staršího data. Vznikla v New Yorku, když si šla Demi pro své CD Unbroken. Demi to na té fotce ale strašně sluší! Krásně se tam usmívá. :)
imagebam.com

With Fans #53

23. prosince 2011 v 16:04 | We-jush :)
Objevila se jedna fotka s fanynkou. Podle mě bude ještě z dob turné, když fanynka měla to štěstí a Demi zastihla v nějakém obchodě. Demi to tam sluší. Líbí se mi její outfit. :)
imagebam.com

With Fans #52

16. prosince 2011 v 19:33 | We-jush :)
Objevila jsem dvě nové fotky s fanoušky, které byly pořízeny během tohoto měsíce. Na té první fotce na sobě Demi nemá žádný make-up a i tak je tam krásná a hezky se tam usmívá a na druhé fotce to vypadá, že opouští nějaký Jingle Ball. :)
imagebam.comimagebam.com

With Fans #51

11. prosince 2011 v 13:50 | We-jush :)
Mám tady pro Vás nějaké fotky s fanoušky. Většina fotek je staršího data. Ta prvního fotka je z doby, když si šla Demi koupit její album v NY, tu druhou vůbec netuším ale asi je po nějakém koncertu, třetí a čtvrtá fotka je z New Yorku, kde Demi měla svůj koncert. Na všech fotkách jí to strašně sluší. Na té první fotce je zlatá a na ostatních se krásně usmívá. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

With Fans #50

17. listopadu 2011 v 14:21 | We-jush :)
Objevily se dvě nové fotky s fanoušky. Jsou z Detroitu, kde Demi byla kvůli jejímu turné. :) Na těch fotkách jí to sluší. Ti fanoušci měli vážně štěstí. :)
imagebam.comimagebam.com

With Fans #49

14. listopadu 2011 v 18:25 | We-jush :)
Našla jsem jednu fotku s fanouškem. Fotka vznikla, když Demi byla v New Yorku na natáčení "Good Morning America". :) Mě se ta fotka líbí. Demi to tam sluší. Já mám tak ráda fotky s fanoušky. :)
imagebam.com

With Fans #48

3. listopadu 2011 v 16:57 | We-jush :)
Všimla jsem si komentářů u nových fotek Demi s Wilmerem a někteří jste o něm chtěli článek, takže o něm nějaký ten článek udělám. :) Jako první tady mám ale nové fotky s fanoušky. Ta první fotka je ještě z New Yorku, když tam měla svůj koncert, druhá a třetí fotka je z Halloweenu, kde Demi byla za uklízečku a třetí fotka je nějakého staršího data. :) Na té první fotce se krásně usmívá a na těch dvou nejnovějších je spíše taková zaražená..
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

With Fans #47

25. října 2011 v 17:20 | We-jush :)
Mám tady nové fotky s fanoušky. Jsou z New Yorku, když tam Demi naposledy byla. :) Můžete si všimnout, že na třetí fotce si nese dárek od nějakého fanouška a to plyšového jednorožce, které má Demi ráda. :) Ty fotky jsou moc hezké. Ti fanoušci se ale mají! :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

With Fans #46

22. října 2011 v 19:06 | We-jush :)
Teď tady mám nové fotky s fanoušky.. První fotka je nejnovější a je z New Yorku a je právě s tím fanouškem, kterého zmínila na pódiu. :) Strašně se mi líbí ta 4. fotka. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
 
 

Reklama