news

Demi's MTV documentary in Czech republic!

10. března 2012 v 18:02 | We-jush :)
Mám úžasnou zprávu pro ty, co vlastní kanál MTV. Bude se na něm totiž vysílat speciál o Demi. A to přesně 25. dubna v 10:25 večer. Je to sice později ale stejně je úžasné, že vůbec bude. Jen tak pro zajímavost na polském MTV se to bude vysílat už 31.března. Mám z toho hroznou radost. :)

10 Songs the Gleeks Should Sing this Season

8. března 2012 v 16:10 | We-jush :)
Webová stránka Teen udělala článek ohledně 10 písniček, které by chtěli, aby zazněli v Glee. Já bych s nimi souhlasila. Ráda bych slyšela Skyscraper v Glee. Už jen proto, že jsem si ten seriál strašně oblíbila. :) A, co vy? Díváte se na Glee? Pokud ne, tak Vám ho jen doporučuji. :)
Santana (Naya Rivera): Demi Lovato "Skyscraper"
Život je pro Santanu bolestivý-zvláště potom brutálním momentu, když její babička odmítne akceptovat její lásku pro dívky. Věc, kterou Santana potřebuje je dobrou, módní holčičí hymnu o tom, jak si má Svět dávat pozor.

Demi Lovato has 6 million followers

7. března 2012 v 18:44 | We-jush :)
Demi se včera na Twitteru přešoupla přes hranici 6 milionů následovníků. Je to úplně úžasné! Demi to moc přeju a doufám, že to číslo bude jen růst. :)

Demi Lovato Live Q&A after "Stay Strong Document"

5. března 2012 v 18:10 | We-jush :)
Na stránce MTV se objevil článek, kde píšou o live chatu, který bude hned po odvysílání speciálu Demi. Už se vážně těším, jak na ten dokument tak i na všechny ty novinky.
V úterý, po premiéře jejího MTV dokumentu "Demi Lovato: Stay Strong" zpěvačka/herečka bude živě ve studiu MTV Times Square, kde se otevře SuChin Pak o "Demi Lovato: Stay Strong - The After Show" 11 hodin večer.
Lovato bude odpovídat na otázky fanoušků v studiu a doma pro speciální akci otázky-a-odpovědi. Během "The After Show," taky pozve fanoušky na dva nikdy předtím neviděné klipy, které nejsou součástí dokumentu. Fanoušci se mohou připojit ke konverzaci na Twitter použitím #staystrong a podílet se v živém Q&A s Demi posláním otázek #AskDemi na @MTVNews a @MTV.
Demi naservíruje další pozvání pro její Lovatics během živého livechatu: Bude mít speciální oznámení o jejím nadcházejícím vystoupení v oblíbeném seriálu MTV.
"Stay Strong" následuje Lovato, jak se vydá na další část její kariéry zatímco se uzdravuje. Následuje jí na turné, na jejím první dnu Díkuvzdání od té doby, co opustila léčební centrum a když navštíví léčební centrum, kde žádala o pomoc pro své osobní problémy. Vysvětlila, že to vždycky nebylo lehké mít u sebe kamery ale na konci to stálo za to.
"Mluvím o hodně vážných problémech a opravdu doufám, že vyšlu povědomí o těchto problémech se kterými jsem se vypořádávala," řekla MTV News o speciálu. "Ale na konci dne, jen chci, aby lidé viděli jaké to je být v mých botech. Mluvila jsem o cestě na které jsem byla a jen chci, aby si z toho lidé vzali pozitivní zprávu. Zlepší se to."

Ms. Demi Lovato for You Magazine

2. března 2012 v 19:25 | We-jush :)
Fotografka, která fotila s Demi photoshoot pro "You Magazine". Mluvila o něm vážně hezky. Muselo to tam vypadat vážně moc hezky. :) Ta fotografka měla vážně štěstí. Už se nemůžu dočkat dalších fotek. :)
Focení, které jsem udělala v Topanga s Demi Lovato. Bylo to krásné focení v Santa Monica Mountains v domě Darrell Hazena, vlastníka Hidden Treasures, který vlastní nejlepší záložní místo v LA. Vytvořil kouzelnou směs, která má nekonečně pokryté schodiště, 5 stop staré kotvy, malou armádu nadživotních Tikis. Je to fantasy země, která nás přeesvědila, že bude magické pozadí pro krásnou Demi. Byla dokonalý profesionál před kamerou a dokonce čelila chladnému vzduchu bez rukávů Claire Pettibone. Vypadala jako mořská panna naložená šperky, která se právě vynořila z moře. Ke konci focení Darrell udělal skvělý oheň s výhledem na hory a Demi si oblékla koženou bundu na krajkové tíllko. Má skvělý smysl pro styl, nasadila si chlapecký klobouk na vrcholu ženského pohledu. Měla krásnou zář v obličeji zatímco se dívala do plamenů. Pokračovala jsem ve focení a líbilo se mi, že jsem získala opravdový záblesk Demi v jejím světle. Zeptala jsem se jí "Jak jsi věděla, že tyto fotky tebe jak sedíš u ohně budou tak krásné?" Podívala se na mě s jistým úsměvem, pokrčila rameny a jednoduše řekla, "instinkt!".

Demi's MTV documentary

22. února 2012 v 17:20 | We-jush :)
Omlouvám se za mou neaktivitu. Chystám se ale doplnit všechny novinky a potom se půjdu učit. Jako první tady mám novinky o dokumentu, který chystá MTV o Demi. Strašně se na něho těším! Už se nám to blíží. :)
Demi včera na Twitteru zveřejnila zprávu o jejím dokumentu, který chystá MTV. Dokument se bude vysílat 6.března. Jsem strašně zvědavá, jak to mají celé připravené a taky jestli tam budou nějací hosté. :)

Unbroken is out in some European countries

17. února 2012 v 17:54 | We-jush :)
Teď tady mám zprávu ohledně alba Unbroken. Vyšlo už totiž v několika Evropských zemí. Doufám, že se co nejdříve dočkáme i my!
Album "Unbroken" dnes vyšel v Norsku, Švýcarsku, Rakousku a Německu. A zatím si vede skvěle. Ve většině zemí je v Top 50 na iTunes a šplhá dopředu. Já jsem jen ráda a Demi tento úspěch moc přeju. Měla by přijet do Evropy a album propagovat protože upřímně v Evropě moc známá není. Taky na iTunes jsou dvě verze a to jedna normální a druhá "Deluxe Edition". V "Deluxe Edition" je navíc živá verze písničky Unbroken a Fix a Heart a taky povídání o jednotlivých písničkách. Doufám, že se alba dočkáme, co nejdříve a, že si album povede v Evropě skvěle! :)

Demi Lovato isn't in Rehab

17. února 2012 v 17:18 | We-jush :)
Dneska opět nejsou novinky kromě pár článků. Jinak dneska mi už oficiálně skončili jarní prázdniny. Strašně rychle to uteklo, takže těm, co prázdniny teprve příjdou přeju, aby si je pořádně užili! :) No zpět k článku. Jsem ráda, že se Demi dává ještě do pořádku.
Tisková manažerka Demi, sdělila MTV News, že Demi právě teď pracuje se svým týmem na jejích psychických a emotických problémech. "Není v léčebním centru," řekla tisková mluvč, dodala, že pověsti o tom, že zpěvačka/herečka nešla na Grammy jen kvůli tomu aby šla do léčebního centra jsou taky nepravdivé. "Neměla předávat cenu na Grammy." "Výlet byl předem naplánován," sdělil MTV News zdroj a dodal, že si Demi vzala nějaký čas sama pro sebe "Uzdravení Demi je každodenní boj. Chápe, že budou sklony nahoru a dolů ale je plně oodhodlána pracovat s jejím týmem každý den ke zdravé budoucnosti."

VH1′s 100 Greatest Women In Music

16. února 2012 v 18:34 | We-jush :)
Omlouvám se, že tady nejsem ale začla jsem se dívat na Glee a nemůžu se od toho odpoutat. Demi ale naštěstí nemá tolik novinek. :) Našla jsem jednu, kde je 100 skvělých žen v hudbě. Demi se umístila na krásném 99.místě, je to úžasné, že se tam vůbec umístila. :) Na první místě je Madonna.
100. Pussycat Dolls
99. Demi Lovato
98. Ashanti
97.Grace Potter
----

Demi's VEVO Go show almost 6 millions views!

5. února 2012 v 19:03 | We-jush :)
Mám pro Vás jednu úžasnou zprávu. Show, kde Demi zazpívala pouze "Give Your Heart a Break" shlédlo na Youtube už skoro 6 milionů lidí! Je to úplně úžasné, když vezmeme v úvahu, že video bylo přidáno 12.ledna. Demi a všem, kteří tuto show připravili moc gratuluji a doufám, že Demi bude spolupracovat s Vevem častěji. :)

Iquique Festival Press Conference (3.2.) > translation

4. února 2012 v 17:04 | We-jush :)
Přeložila jsem pro Vás otázky z tiskové konference. Demi odpověděla na hodně zajímavých otázek. Líbí se mi, jak odpověděla na tu otázku ohledně Disney Channelu. :) Nebo i ta otázka s těmi fanoušky a jestli jim půjde zamávat, to bylo milé. Prosím, aby jste kopírovali jedině se zdrojem. Děkuju.. :)
P: Demi, vítejte v našem městě. Doufám, že si to tady užijete. Važím si toho, že zůstáváte tady ve městě.
D: Děkuju moc, jsem poctěna, že tady můžu být a strašně se těším až zítra vystoupím. Byla to radost Vás potkat.
----------
P: Ahoj Demi, tohle je potřetí, co jste v Chile. Zítra tady už potřetí vystoupíte a v dubnu to bude počtvrté. Co máte nejraději na Chile? Proč jste nadšená, že navštívíte Chile a, že vystoupíte pro publikum, které Vás moc miluje?

D: To, co mám na Chile nejraději jsou lidé, kteří tady jsou a mí fanoušci jsou tak u vytržení, když mě vidí. A ta láska, kterou mi dávají je tak... je úžasná a jsou tak vášniví. Takže si myslím, že má nejoblíbenější věc na Chile je příjezd a potkání mých fanoušků. (dali jí dárek od fanoušků, který udělali)
----------
P:Viděla jsi Tvé fanoušky?

D: ANO... Jsem tak nadšená. Byla jsem tak nadšená, že je uvidím!

"Lovatic Forever" was a Trendig Topic

3. února 2012 v 14:16 | We-jush :)
Další novinkou je, že se v Trendig Topic na Twitteru objevilo "Lovatic Forever". Podle mě je to od fanoušků vážně milé a tak nějak doufám, že to Demi uvidí a pozná, že má ve fanoušcích velkou oporu. :)
imagebam.com

Lucy Hale about Demi Lovato

30. ledna 2012 v 19:24 | We-jush :)
Lucy Hale, herečka především známá díky seriálu "Pretty Litle Liars" včera na Twitteru odpovídala na otázky fanoušků. Odpověděla i na jednu, která se týká Demi. Řekla to vážně hezky a je to od ní milé. :)
--------------
Fanoušek: Máš ráda Demi Lovato?
Lucy Hale: Jeden z nejlepších hlasů venku.

"Happy Lovatics Day" in Trendig Topics!

28. ledna 2012 v 13:03 | We-jush :)
Demi se dnes objevila v Trendig Topics na Twitteru. Fanoušci tam dostali "Happy Lovatics Day" a to proto, že přesně před rokem se objevily první fotky Demi poté, co odešla z léčebního centra. Je to úžasné. :) Ani mi nepříjde, že už je to rok. Doufám, že Demi o tomto TT někdo řekne, když si teď dává pauzu od Twitteru.
imagebam.com

Demi will be at Iquique festival in Chile

27. ledna 2012 v 17:53 | We-jush :)
Dobrý podvečer. :) Taky je u Vás taková hrozná zima? Málem jsem zmrzla, když jsem šla domů. :/ Už, aby bylo opět teplo. Jako první novinkou tady pro Vás mám další potvrzený festival, kterého se Demi zůčastní. Jde o festival Iquique, který se koná v Chile. Bude se konat už 4. února. Jsem strašně zvědavá na fotky a další informace ohledně tohoto festivalu. Demi si to určitě užije protože má Jižní Ameriku ráda. :)

Demi will be at Borderfest in Texas

26. ledna 2012 v 16:58 | We-jush :)
Další novinkou je informace, že Demi bude vystupovat na Borderfestu, který se bude konat v Texasu. Borderfest se bude konat 4.března. Jsem vážně zvědavá, jaké písničky tam Demi zazpívá a hlavně se těším na fotky. :)

Demi Hits The Club With The Kardashians And Ashley Tisdale

23. ledna 2012 v 16:54 | We-jush :)
Mám tady pro Vás jednu novinku a to tu, že Demi byla 18.ledna v nočním klubu společně s Ashley Tisdale, Khloé a Kim Kardashian. Jsem strašně ráda, že si s nimi vyšla. Poslední dobou jsem si totiž sestry Kardashian strašně oblíbila.. Ikdyž mi poslední dobou příjde jako by nic jiného kromě chození do klubu nedělala. Jsem ale ráda, že si to tak holky užily a mrzí mě, že není žádná jejich společná fotka.. :)
Kim Kardashian si udržovala neobvykle nízký profil od jejího podání o rozvod skoro před 3 měsícy ale minulou noc byla v Hollywoodu až do 2 hodin ráno! Potom, co Kim a její sestra Khloé sledovali NBA hru mezi Dallas Mavericks a the LA Clippers 18.ledna, dívky potom zamířily do Beacher's Madhouse, nočního klubu známého díky fantastickým vystoupením.
"Nikdy předtím nebyly v Beacher's a můžete říct, že nemohly uvěřit, jak je tohle místo šílené," říká očitý svědek Life & Style. " Létající trpasličí číšník' přišel, aby přinesl alkohol ke stolu a holky byly v úžasu."
Jednou, když se holky usadili ke stolu, jejich hvězdé kamarádky Demi Lovato, Ashley Tisdale, Julianne Hough a Rumer Willis se k nim připojily.
"Když Demi přijela, šla přímo ke Kardashians," řekl svědek Life & Style. "Bylo tak zřejmé, že jsou holky velmi blízké kamarádky, hlavně Demi a Kim. Když Demi přijela, Kim byla šťastnější a uvolnila se." "Dívky se spolu jen usmívaly a smály celou dobu," dodal zdroj.
Demi a Kim zpívaly na hity jako Rihanna's "We Found Love" a Flo Rida's "Good Feeling." "Kim taky odříkávala text velmi vulgární písničky 'Dance (A--)' od Big Sean," řekl zdroj. "Spolu s tím dělala i pohyby ruk. Opravdu si užívala samu sebe".
"Kim vypadala velmi šťastně, když tancovala s dívkami a nemohla se přestat smát". "Na jejím obličeji měla velký úsměv. Nikdy jsem neviděl, aby se Kim tak uvolnila takže topro mě bylo rozhodně příjemné překvapení."
Dokonce spolu byly i na pódiu! "Demi, Khloé a Kim tancovaly na hti Kanye a Jay-Z's "N----- in Paris" a poté se k nim přidala i Ashley." Dívky opustily klub něco málo po 2 hodině.

Demi Lovato won "Favorite Pop Artist"

12. ledna 2012 v 18:53 | We-jush :)
Tohle si prostě zaslouží samotný článek. Jak už jsem psala, tak Demi na včerejším udílení cen byla nominovaná jen v jedné kategorii a to v "Favorite Pop Artist" a v této kategorii vyhrála. Musím říct, že to byla ale vážně velká konkurence a jsem strašně ráda, že vyhrála! :) Upřímně jsem si myslela, že to vyhraje buď Lady GaGa a nebo Katy Perry ale doufala jsem, že by to mohla Dems vyhrát. Cenu jí předávala Vanessa Hudgens spolu s Joshem Hutcherson. Ještě jednou Demi moc gratuluji.

Selena Gomez sent an E-mail to Demi!

7. ledna 2012 v 19:33 | We-jush :)
Na akci Powe of Friendship Luncheon Honoring Demi Lovato přečetli E-mail, který Sel napsala speciálně pro Demi. Je vážně moc hezký a strašně milý. Bylo to od Sel moc hezké, že něco takového napsala a Demi to muselo určitě udělat radost, protože o tom neměla ani tuším a dopis jí přečetli až právě na zminované akci.
Demi, za prvé se ti chci omluvit, že tady s tebou dnes nemůžu být [na Seventeen mag luncheon], ale jen chci říct, jak moc jsem na tebe pyšná. Znám tě od té doby, co nám bylo 7 a sledovat tě, jak ses stala člověk, kterým jsi je vážně úžasné.
Byla jsem tam, když jsi zpívala před 10 lidmi, znala jsem všechna slova k Tvým písním a byla jsem tam, když jsi zpívala před 14,000 lidmi, stále jsem znala všechna slova k Tvým písním. Máš něco, co víš, že je pro mě občas těžké mít. Máš odvahu - odvahu chtít se změnit k lepšímu kvůli sobě.
Množství respektu, který k tobě mám je nepopsatelný. Prošla sis jednou z nejtěžších kapitol Tvého života a chválím tě za to, že jsi chtěla zdělit tuto cestu a odejít z toho jako lepší člověk. Děkuju, že jsi mi věřila a chtěla mě tam mít během toho těžkého času. Doufám, že víš jak moc tě miluju a jak pyšná jsem na to jakým vzorem ses stala.
- Selena Gomez pro Demi Lovato (4.1. 2012)

"Buy GYHAB" was a TT!

1. ledna 2012 v 19:38 | We-jush :)
Demi má své první Trendig Topic na Twitter v letošním roce. Fanoušci se rozhodli podpořit nový singl "Give Your Heart a Break". Doufám, že se tomuto singlu povede stejně dobře jako Skyscraperu. :)
imagebam.com

Top 10 Best Songs Of The Year By Latino Artists

30. prosince 2011 v 14:11 | We-jush :)
Objevil se žebříček 10 písniček od latinských umělců. Demi se umístila na krásném 5.místě. Moc jí gratuluju. Je úžasné, že se Skyscraperu tak daří! :)
1. Cobra Starship - You Make Me Feel
2. Selena Gomez - Love You Like A Love Song
3. Enrique Iglesias - Tonight (I'm loving you)
4. Pitbull - Give Me Everything
5. Demi Lovato - Skyscraper
6. Gloria Estefan - Wepa
7. Romeo Santos ft. Usher - Promise
8. Bruno Mars - The Lazy Song
9. Jennifer Lopez - On The Floor
10. Pitbull ft. Marc Anthony - Rain Over Me

Unbroken is in Best Sellers in MP3 Albums

30. prosince 2011 v 13:29 | We-jush :)
Mám pro Vás teď opravdu úžasnou novinku! Albu Demi, Unbroken se v posledních dnech opravdu daří! Na Amazonu, kde se dá album také koupit a je nyní za $3.99. A je na třetím místě! Bylo by úžasné, kdyby se dostalo i výše ale i toto umístění je už náadherné. :) Jsem ráda, že se album ještě prodává a doufám, že se bude ještě prodávat, aby co nejdříve dosáhlo zlata. Demi moc gratuluji a doufám, že o tom ví. :)
imagebam.com

Selena's interview for StarPulse

29. prosince 2011 v 15:04 | We-jush :)
Omlouvám se, že jsem tady opět takhle pozdě ale dneska nemám čas. Někteří to vědí nebo aspoň tuší a někteří ne. A já to tady ani nějak moc psát nechci. :D Kaýdopádně tady budu spíše k večeru. Ještě ale stihnu jednu novinku. Sel v nedávné době poskytla rozhovor pro StarPulse, kde mluvila i o Silvestrovké akci, kde bude i Demi! Doufám, že si to holky užijou a hlavně, že se objeví nějaké jejich společné fotky. :)
Q: Co budeš dělat na Silvestrovské show?
SG: Jsem nadšená, bude to zábava. Zpívám a budeme i odpočítávat a budu tam s Demi a bude to zábava. Těším se.

Demi's positions on iTunes

28. prosince 2011 v 16:40 | We-jush :)
Mám tady po strašně dlouhé pozice Demi na iTunes. :) Po Vánocích se vždycky prodeje zvednout ale musím říct, že album Unbroken skočilo o skoro 70 míst výše! Moc Demi gratuluju. Je úžasné, že i po takové době se umístilo album Here We Go Again i Don't Forget. Je to vážně úžasné. :) A pozice se mění se rychle mění, takže už to klidně může být i jinak.
Albums:
36. Unbroken - Demi Lovato
992. Here We Go Again - Demi Lovato
Pop Albums:
9. Unbroken - Demi Lovato
154. Here We Go Again - Demi Lovato
195. Don't Forget - Demi Lovato
Songs:
64. Skyscraper - Demi Lovato
545. Don't Forget - Demi Lovato
755. Here We Go Again - Demi Lovato
955. Unbroken - Demi Lovato
Pop Songs:
29. Skyscraper - Demi Lovato
169. Don't Forget - Demi Lovato
228. Here We Go Again - Demi Lovato
285. Unbroken - Demi Lovato
289. Fix a Heart - Demi Lovato
350. La la Land - Demi Lovato
409. Lightweight - Demi Lovato
412. Catch Me - Demi Lovato
482. For the Love of a Daughter - Demi Lovato
504. Give Your Heart a Break - Demi Lovato
506. All Night Long (feat. Missy Elliott & Timbaland) - Demi Lovato
541. Who's That Boy (feat. Dev) - Demi Lovato
754. You're My Only Shorty (feat. Iyaz) - Demi Lovato
789. Together (feat. Jason Derulo) - Demi Lovato
912. Get Back - Demi Lovato
1023. Remember December - Demi Lovato

Happy Birthday, Madison!

28. prosince 2011 v 15:00 | We-jush :)
Dneska je speciální den pro mladší sestru Demi, Madison! Maddie totiž právě dnes slaví své krásné kulaté 10-té narozeniny. Jé, ona má narozeniny den před mými. :) Takže bych Maddie tímto chtěla popřát Všechno nejlepší hodně štěstí, zdraví, lásky, aby byla pořád veselá, úspěchů ve škole, a taky aby dostávala nějaké hezké role. Doufám, že si ten svůj den pořádně užije s rodinou a svými kamarády. :) Podle mě se Maddie vážně změnila a řekla bych, že i dost zkrásněla. Strašně jí to teď sluší. Tak ještě jednou Všechno nejlepší! :)
 
 

Reklama
Reklama