Moje keci

What should I do?

24. června 2012 v 14:15 | We-jush :)
Páni, to je ale doba, co jsem tady nebyla a ani jsem se neozvala.. Strašně se omlouvám, ale asi jste poznali, že mě blog nebaví. Vlastně ani nevím, jak se to stalo. Vždycky jsem si říkala, jaké to bude a, jak poznám, že už mě blog nebaví.. Zdá se, že už to vím.. Jen nevím, co mám dělat protože mi příjde líto nechat tento blog takhle stát protože jsem tady udělala celkem hodně práce.. V hlavním případě jsem se chtěla omluvit všem svým sbéčkům, že jsem se jim ani neozvala a ani nedala nějak vědět.. Uvažuju dokonce i o tom, že bych začala opět přidávat jen si pořád nejsem 100% jistá, že by mi to dlouho vydrželo.. Pokud už se nevrátím tak bych Vám chtěla všem moc poděkovat za to, jak jste mě podporovali, navštěvovali tento blog a i za Vaše komentáře. Jsem za všechno vážně vděčná, ikdyž to teď taky asi nevypadá. Dále bych chtěla poděkovat všem esbéčkům za to, že se mnou sbéčka vůbec byli.. Jsem ráda, že jsem Vás mohla všechny poznat. :) Pamatuju jsi, že některá sbéčka jsou se mnou spřátelená už od mého prvního blogu a jsem za to vážně vděčná, že jsme ušli takovou dálku.. Loučení mi vážně nejde.. Chtěla jsem jenom říct, že pokud to tady vážně skončím úplně tak udělám nějaký lepší článek než je tento. :) Pokud se cokoliv změní, určitě to poznáte! :) Ještě jednou děkuju za všechno.

I want to apologize

4. dubna 2012 v 16:24 | We-jush :)
Strašně moc bych se Vám chtěla omluvit, že jsem tady tak dlouho nebyla a ani jsem se neozvala. Ve škole toho bylo strašně hodně a taky jsem si asi potřebovala odpočinout, jak od blogu tak i od Demi a ujasnila jsem si, že tento blog chci ještě pořád aktualizovat. :) Nadruhou stranu Vám chci moc poděkovat, že jste tady i nadále chodili i přes neaktualizaci. Taky děkuju spřáteleným blogům, kterým se chci tímto omluvit za neobíhání ale zkusím to nějak napravit. Půjdu se vrhnout na novinky, kterých je teď požehnaně. :)

2 Years Online!

11. března 2012 v 17:10 | We-jush :)
Páni, ani nevím, co bych měla psát. Tento blog totiž právě dnes slaví 2 roky! Vůbec tomu nemůžu uvěřit, ten čas tak strašně letí. Když jsem tento blog zakládala nikdy by mě nenapadlo, že tady vydržím tak dlouho a, že se blog bude líbit. V tu dobu už totiž bylo blogů o Demi celkem dost a tak jsem si myslela, že to brzy zabalím ale, jak vidíte pořád se držím! :) Jsem ale ráda, že se Vám blog líbí a, že Vám můžu přidávat novinky ohledně Demi. :) Taky chci, aby jste věděli, že pro mě vážně hodně znamená každý Váš komentář, email a nebo dokonce i nominace.
Tento blog toho zažil už opravdu mnoho. Ať hezkého nebo zlého. Ať už to bylo překonání hranice 100.000 návštěvíků (pořád tomu nemůžu uvěřit) a nebo napadení blogu a zmazání celé galerie. Tohle byl pro mě opravdu šok. V ten den jsem si říkala, tak to je konec ale nakonec jsem se nevzdala. Tímto bych tomu člověku chtěla vlastně poděkovat protože mi ukázal, jak moc mi na blogu záleží a, že by mi opravdu chyběl. :) Plno lidí píše, kolik jim toho blog vzal a jsem ráda za to, kolik mi toho blog dal. Ať už se to týká nových kamarádů a nebo vzppomínek. Blog mě naučil, že kamarádství přes internet je možné, a za to bych mu chtěla strašně poděkovat. :)
Tímto se dostávám k poděkování VÁM návštěvníkům, kteří sem chodíte. Chtěla bych Vám strašně moc poděkovat za všechny Vaše komentáře a návštěvy. Ani nevíte, jak mě ty Vaše komentáře těší. :) Chtěla bych taky poděkovat všem mým esbéčkům za to, že jste to se mnou ještě vydrželi. A to s některými jsem spřátelená už vážně dlouho. Poděkování patří PavlusQe, Mati, Ems, Wiwush, Bails a Michelle. Jsou to většinou ti, kteří skončili. Vážně všem MOC DĚKUJI!
(*v celém článku jsem napsala poděkování esbéčkům se, kterými jsem spřátelená už dlouho a nebo jsou mi nejblíže.)

Over 100.000 visitors!

3. března 2012 v 19:38 | We-jush :)
Tento blog dnes překonal hranici 100.000 návštěvníků. Nemůžu tomu vůbec uvěřit, zrovna za 8 dní slaví tento blog totiž 2 roky. A, když jsem tento blog zakládala nenapadlo mě, že tady vydržím tak dlouho a ani, že bude mít takovou návštěvnost. Tímto bych chtěla poděkovat všem návštěvníkům tohoto blogu. Ani nevíte, jak si vážím každého komentáře a Vaší návštěvy. Udělalo mi to hroznou radost, takže ještě jednou děkuju! :)

Happy New Year!

1. ledna 2012 v 0:01 | We-jush :)
Ahoj! Chtěla bych Vám popřát Šťastný Nový rok. Přeju Vám hodně štěstí do Nového roku a, aby byl rok 2012 mnohem lepší než rok 2011. Doufám, že se Vám splní všechna Vaše přání a sny. Nezapomeňte, že jak na Nový rok tak po celý rok a hlavně vykročte tou pravou nohou. :) Já třeba vkročím do Nového roku s horečkou. Doufám, že si ten Silvestr užijete podle svých představ. :)

What will be there tomorrow

30. prosince 2011 v 17:55 | We-jush :)
Aoj, chtěla jsem Vás jen informovat, co se tady zítra bude dít. :) Chtěla bych doplnit ještě nějaké starší věci a pak jsem taky udělalo shrnutí roku 2011. Jsou tam mé oblíbené fotky jako z akcí, paparazzi, vystoupení a osobní. Doufám, že se Vám to bude líbit. Aspoň něco tady bude, když tady nebyl Vánoční program. :)

Merry Christmas, Everybody!!

24. prosince 2011 v 11:00 | We-jush :)
Páni, nemůžu uvěřit, že už je tady Štědrý den. Tak strašně rychle to uteklo. Já se omlouvám, že tady nebudu ale já se na V8noce strašně těšila, takže si je užiju bez počítače (dobře, možná se tady během dne zastavím ale to vážně jen možná) a vy doufám uděláte to samé! :) Chtěla bych Vám ale popřát, aby jste si ten Štědrý den užili s rodinou, splnila se Vám tajná přání, jedli hodně cukroví a dívali se na pohádky. A doufám, že se pak pochlubíte, jak jste si Vánoce užili. A, když už jsme u těch Vánoc, tak bych Vám chtěla strašně poděkovat za všechno, co jste, jak pro blog tak i pro mě udělali. Vážně si toho strašně vážím! :) Tak ještě jednou Šťastné a Veselé! :)

It's snowing!

21. prosince 2011 v 16:17 | We-jush :)
Ano, i já už jsem se dočkala! Dneska nám konečně poprvé sněžilo a pořád ještě sněží. Mám z toho úplně radost. Já nevím, jak vy ale já si Vánoce bez sněhu nepředstavím. Prostě k tomu patří. :) Teď už je to konečně ta pravá předvánoční atmosféra. Teď už jen doufám, aby sněžilo i v sobotu. Bylo by to úžasné. :) A, co u Vás? Už u Vás sněžilo? :)

I'm not giving up!

11. prosince 2011 v 16:48 | We-jush :)
Ahoj, chtěla bych Vám jenom říct, proč to tady vypadá tak, jak to tady vypadá. :/ Někdo se mi dostal na blog a asi se pobavil. Nechápu takové lidi a nebo spíše to, proč to dělají. Taky smazal celou galerii a nový designy, který byl úžasný! Taky mi to asi bude trvat než to dám nějak do kupy ale Vikiska mi nabídla, že mi zatím udělaná designe takže jí moc děkuju. Taky ještě děkuju Brre za to, jak jsi mi pomohla s návštěvností! :) Vážně se omlouvám a rozhodně to nevzdám a nebudu končit! Pfff, takovou radost bych tomu člověku vážně neudělala.. Chtěla jsem Vám to jenom vysvětlit, že vážně nekončím. :)

Is this real?

23. listopadu 2011 v 16:41 | We-jush :)
Jako první bych se Vám chtěla omluvit, že tu teď moc nejsem ale důvodem je škola.. Prostě je toho ve škole teď tolik, že blog nestíhám.. Budu se ale snažit, třeba dneska mám čas takže to doplním. :) A taky bych Vám chtěla říct, že asi budu taky chytrá a budu si tagovat fotky. Já se omlouvám ale mi příjde divné, že když já přidám setlist k letošnímu turné několik dní potom, co se dávno objevil tak najednou ho mají všichni. A to neomluvím o různých fotkách, které hledám třeba dlouho a nakonec to vidím skoro na každém blogu.. Vážně mi to nepříjde moc fér. Já se vážně snažím, aby tady byly novinky a pak mi třeba něco navíc ale, takhle to nechci.. :/ Takže to nějak vyřeším.. Třeba ani nepoznáte změnu..

Blog News [0.2]

25. října 2011 v 19:32 | We-jush :)
Ahoj.. Chtěla jsem Vám jenom poděkovat, že se Vás tolik zapsalo do náběru aff. Vážně jsem takový počet nečekala a pokud ten článek ještě hledáte je pod emailem blogu. :) Náběr totiž ukončím buď dnes a nebo zítra, takže se brzy dočkáte. A taky jsem se chtěla zeptat, kdybych udělala nějaký "Vánoční program" nebo něco podobného líbilo by se Vám to? Já totiž miluju Vánoce a tak jsem myslela, že bych takovou náladu mohla přenést i na blog. Tak by mě jenom zajímalo jestli by jste o to měli zájem..

Blog News [0.1]

8. října 2011 v 15:13 | We-jush :)
Chtěla jsem Vás jenom informovat, že jsem si udělala pořádek v esbéčkách a všimla jsem si, že jich hodně skončilo a tak asi udělám náběr. Ještě si to ale musím promyslet... Taky budu doplňovat různé rubriky a upravila jsem i pár rozcestníků.. Takže doufám, že to tu bude přehlednější a ten náběr bych možná přidala i v neděli teda pokud o něj bude zájem.. Tímto jsem se chtěla omluvit i těm, co se zapsali o spřátelení ale já jsem si to kolikrát ani nečetla, buď jsem zapoměla a nebo mi to úplně vypadlo, takže se omlouvám.. Ten náběr se budu snažit udělat, co nejdříve. :)

Here We Go

4. září 2011 v 13:47 | We-jush :)
Chtěla jsem se Vám jenom omluvit, že tady teďka tak nejsem. Já vím, že by jste asi čekali, že to bude kvůli školy ale ono je to kvůli jednomu seriálu. Poslední dobou jsem si strašně oblíbila seriál "Pretty Little Liarrs" a chytlo mě to tak, že potom nestihám blog. Ale teďka si chci prostě doplnit novinky takže dneska všechno přidám. Teda to, co jsem ještě nepřidala. :) Doufám, že se nezlobíte ale ten seriál je prostě úžasný! :D Tak já jdu na novinky.

I'll be back later..

4. srpna 2011 v 10:34 | We-jush :)
Ahoj. Chtěla byhc vám jenom říct, že tady dneska budu trochu později protože jdu k doktorce. :/ Chtěla jsem už něco přidat ale jako vždycky jsem to nestihla. Měla byhc tu být kolem té 1 hodiny, snad. Jinak dneska je toho celkem dost za, což jsem strašně ráda. :) Takže se uvidíme zachvíli! :)

Home, sweet home.

1. srpna 2011 v 11:29 | We-jush :)
Ahoj. Já jenom, že už jsem zpátky z dovolené! :) Strašně bych chtěla poděkovat Vikisce, zvládla jsi to tady úplně skvěle! Přijela jsem už včera ale asi jsem si sebou něco přivezla a tak mi není moc dobře stejně mě to ale neodradí od přidání novinek. Takže se vrhnu na novinky, musím se do toho zase dostat. Jinak dneska taky pořádně oběhnu všechny esbéčka. Doufám, že i vy si prázdniny užíváte! :)

Vocation (23-30.7)

23. července 2011 v 10:37 | vikiska *záskok*
Ahojky, už jsem tu já, vikiska :) Mám za úkol se o blog postarat a moc se těším :) We-jushka už podle mě možná i bude na místě, snad jí cesta uběhla :) Včera nestihla zveřejnit tento článek, tak mě poprosila, abych ho dnes zveřejnila :) Jinak přeju jí, ať si dovolenou co nejvíc užije <3
Tak a je to tady. Zítra brzo ráno odjíždím na dovolenou o, které už jsem Vám psala. O blog by mělo být postaráno doufám, že jsem Vás nezklamala, jak jste někteří psali v emailu, že udělám, když tady nebudou novinky. Nic jsem nepřednastavila protože jsem to začala řešit pozdě jako vždycky a nestíhám! :D Doufám, že nebude moc novinek nebo spíše nějakých důležitých novinek. Tak se tady mějte hezky a užívejte si prázdniny... :)

Next week.

20. července 2011 v 19:40 | We-jush :)
Vím, že je asi ještě brzy ale chci to tady už aspoň napsat. Tuto sobotu odjíždím na dovolenou. No není to na dovolenou spíše do Čech, kde máme rodinu a chalupu. A ikdyž je tam malé připojení k internetu, tak ho nevyužiji. Přeci jenom, kdo by to udělal? Když kolem máte úžasnou přírodu a můžete se na loukách projíždět na koních? :) No, zpět k článku. Jde o to, že nějakou dobu tady bude Vikiska (MOC děkuju :*) a ta potom odjede na dovolenou a já tady dám asi hiatus. Teda chtěla jsem se zeptat jestli tady mám dát hiatus asi od úterý do neděle a nebo přednastavit nějaké starší fotky? Záleží jenom na Vás. :) Byla bych ráda, kdyby jste mi k tomu něco napsali..

Over 50.000 visitors!

19. července 2011 v 20:24 | We-jush :)
Už včera jsme si všimla, že můj blog překročil hranici 50.000 návštěvníků! Strašně byhc vám za to chtěla poděkovat. Ani nevíte, jak moc to pro mě znamená a jsem vám vděčná. Jsem ráda, že se vám blog líbí (aspoň doufám) a, že se Vám tady bude líbit i nadále. :) Když jsem tenhle blog zakládala nenapadlo mě, že by to mělo takový úspěch. Chtěla byhc poděkovat všem ať už stýlám návštěvníkům a nebo jenom náhodným. DĚKUJU! :)

Novinky přidám zítra

14. června 2011 v 20:57 | vikiska- záskok

Stejně jako jsem psala i na svůj blog, tak bych chtěla napsat sem, že dneska bohužel novinky nepřidám. Není mi vůbec dobře a nechce se mi sedět u počítače :( Ale nebojte, zítra to napravím a přidám dnešní novinky i to,co se objeví dneska. Fakt se omlouvám, doufám, že se Wejushka nebude zlobit :(

Italy (11.-15.6.)

10. června 2011 v 20:33 | We-jush :)
Ahoj. Jak se máte? Já skvěle. :) Jen je asi na čase, abych vám něco řekla.. Zítra k večeru totiž odjíždím do Itálie. Je to školní zájezd. :) Takže je asi pochopitelné, že tady nebudu. Sehnala jsem Vám záskok za který jsem MOC vděčná.. Nebudu říkat, kdo to je určitě to poznáte sami a doufám, že na ní budete hodní! :) Nebude asi tady každý den protože škola dá zabrat každému ale i tak jsem jí strašně vděčná, že to vůbec přijala. :) Taky předpřipravím nějaké starší akce a nebo paparazzi fotky ať taky když tak něco.. No, tak já se jdu ještě balit.. Doufám, že si to tady beze mě užijete a odpočinete si ode mě. :)

Surprise ...

26. května 2011 v 19:44 | We-jush :)
Ahoj. :) Chtěla jsem se moc omluvit, že tady nejsem tak často, jak by jsem chtěla ale slibiju, že to napravím.. :) Já totiž teďka chystám jedno překvapení a chci, aby se povedlo. A taky příští týden máme ředitelské volno, takže tady budu dříve. :) Ještě jednou se omlouvám..

That's enough...

7. května 2011 v 18:57 | We-jush :)
Ahoj. Chci vám jenom napsat, že dneska asi protřídím esbéčka. Všimla jsem si, že nejméně polovina tady nechodí a některé by měli být v jiné skupině než jsou. Proto si to protřídím sama. Potom bych mohla udělat i náběr nových. :) A jinak taky jsem změnila rozcestníky a budu přidávat nějaké starší věci, protože mi toho tady hodně chybí. No, tak já jdu na ty esbéčka. Zatím se mějte. :)
EDIT: Na aktuální seznam aff se můžete podívat TADY !

New designe!

10. března 2011 v 19:47 | We-jush :)
Ano je to tak. Blog změnil svůj kabát a myslím, že je úžasný! Strašně se mi líbí. Myslela jsem si, že to ani není můj blog. Řekla bych, že je to vážně změna! Tento designe jsem nedělala já ale úžasná blogařka a grafička DEMETRIA ! Takže tímto ti ještě jednou děkuju. :) Doufám, že i Vám se líbí tak jako mě :)

Can I ask you about something?

8. března 2011 v 18:07 | We-jush :)
Mohla bych se vás na něco zepat? Strašně by mě totiž zajímalo, kde jste přišli na to, že Demi je zpátky na Twitteru? Dneska jsem se potloukala po blozích a skoro na každém jsem to viděla. Myslím, že to začalo tak, že si to někdo vymyslel a vy všichni si to zkopírovali, co? Každopádně Demi Twitter NEMÁ! A kdyby ano zůstala by na ddlovato. A taky by to bylo na jejím facebooku a oficiálních stránkách a nebo by o tom napsala její mamka. Vážně, věřte mi. Demi rozhodně na Twitteru není. :) Já jenom, musela jsem to napsat. :)

Don't Forget!

6. března 2011 v 19:50 | We-jush :)
Tohle bude asi poslední článek. Jen sem Vám chtěla připomenout, že zítra bude na Cambiu video, které nahraje sama Demi! :) Takže na to nezapomeňte. Já už se těším, že když příjdu ze školy hned vám ho tady dám. Tohle mi pomůže přežít zítřejší den! :D Tohle je všechno. Takže nezapomeňte. :)
 
 

Reklama