C - 2012

Arrives back at her hotel in London, England (3.4.)

8. dubna 2012 v 13:00 | We-jush :)
Zatím poslední fotky, co mi tady chyběly. Jsou také z 3.dubna tentokrát ale, když se Demi vracela do hotelu. Opět na ní čekalo pár fanoušků a ona se s nimi ochotně vyfotila. Na fotkách se hezky usmívá. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Sightseeing in Central London, England (3.4.)

7. dubna 2012 v 17:02 | We-jush :)
Fotky z 3.dubna, když byla Demi viděna v ulicích Londýna a asi něco natáčela. Zajímalo by mě, co to bylo. Každopádně vypadala strašně hezky. Moc se mi líbí ten její outfit. Vypadá krásně. :) Jen se divím, že jí nebyla zima protože to nevypadá, že by tam měli zrovna teplo.
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Exits the Hakasan Restaurant in London, UK (2.4.)

6. dubna 2012 v 18:35 | We-jush :)
Poslední fotky z 2.dubna jsou, když Demi opouštěla restauraci, když si zašla na večeři. Vypadala pořád moc hezky. Líbí se mi, jak se na fotografy usmívá. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Arrives back at her hotel in London, UK (2.4.)

6. dubna 2012 v 18:12 | We-jush :)
Další fotky z Londýna jsou, když se Demi vracela zpátky do hotelu a vyfotila se s pár fanoušky. Vypadá to, že tam bylo fanoušků hodně. Líbí se mi, jak se Demi usmívá. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Leaving the ITV Daybreak Studios in London, UK (2.4.)

6. dubna 2012 v 16:49 | We-jush :)
Budu pokračovat v doplňování fotek. Mám tady fotky z 2.dubna, když Demi opouštěla studia "ITV" a zašla za fanoušky. Podle fanoušků, kteří tam byli se Demi s nikým nevyfotila za to se ale všem podepsala. Je to od ní vážně moc milé. Líbí se mi ten její outfit.
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Arrives at the Heathrow Airport in London, UK (1.4.)

5. dubna 2012 v 17:13 | We-jush :)
Demi po návštěvě Itálie, letěla do Anglie kde propagovala její nejnovější album. Jako první tady mám fotky z letiště. Bylo tam pár fanoušků a Demi se s některými i fotila. Vypadala moc hezky. Strašně se mi líbí ten její outfit. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Outside of the Mondadori Multicenter balcony in Milan, Italy (31.3.)

4. dubna 2012 v 18:27 | We-jush :)
Další fotky jsou z Itálie, kde Demi propagovala album "Unbroken". Tyto fotky jsou z jejího hotelu, když mávala fanouškům. Na těch fotkách vypadá strašně šťastně. Jde poznat, že jí asi překvapilo, kolik fanoušků se ukázalo. Taky si je točila a asi i fotila. :) Ty fotky jsou zlaté.
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Arrives into LAX Airport (14.3.)

4. dubna 2012 v 16:41 | We-jush :)
Jako první várku fotek, tady mám fotky z letiště v LA, když se Demi vracela z Texasu. Moc jí to slušelo, strašně se mi líbí ten její outfit. A ta kabelka je úplně dokonalá. :) Fotek jsem neuložila, tak moc protože je hodně fotek, kterých mi tady chybí.
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Departs from LAX Airport (12.3.)

16. března 2012 v 16:40 | We-jush :)
Paparazzi fotky, když Demi byla spatřena na letišti v LA dne 12.března, když se chystala do Texasu. Vypadala moc hezky. Strašně se mi tady líbila. Měla moc hezký svetr a kabelku. Líbí se mi ty první fotky, kde se Demi směje. Zajímalo by mě jestli jí tak pobavilo, že se stala platinovou cestují a tak si při kontrole nemusí sundávat boty. :) Omlouvám se, že jsem fotek uložila tak málo ale chci dnes všechno dohnat.
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Arrives into LAX Airport (9.3.)

13. března 2012 v 17:27 | We-jush :)
Omlouvám se, že jsem tady včera nebyla ale strašně mi blbnul blog, takže jsem to vzdala. A moc děkuju všem za komentáře. Strašně mě to potěšilo. :) Začnu doplňovat novinky. Jako první tady mám fotky ještě z 9.března, když byla Demi spatřena v LA na letiště, kde se vrátila z New Yorku. Moc jí to slušelo. Strašně se mi líbí ta její bunda.
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Leaves the Ritz Carlton Hotel in New York City (9.3.)

11. března 2012 v 15:51 | We-jush :)
Mám tady fotky z 9.března, když Demi opouštěla hotel a měla namířeno na letiště. Zastavila se ještě u fanoušků s pár se i vyfotila a podepsala se jim. :) Strašně jí to slušelo. Ta bunda je úžasná a měla i moc hezký šátek. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Heads to an office building in New York City (8.3.)

10. března 2012 v 19:18 | We-jush :)
A poslední fotky z 8.března, tentokrát když měla Demi namířeno do nějaké kanceláře. Páni, ta měla fotografy pořád za zády. Vypadala ale pořád moc hezky. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Arrives back at her hotel in New York City (8.3.)

10. března 2012 v 17:57 | We-jush :)
Omlouvám se, že mi to jde tak pomalu ale ty fotky mi příjdou pořád stejné. Teď jsou akorát, když už Demi přijíždila zpět do hotelu. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Arrives at the Conde Nast Building in New York City (8.3.)

10. března 2012 v 12:29 | We-jush :)
Včera jsem nestihla přidat všechny fotky, takže to hned napravím. Demi měla 8.března na pilno a tak se objevilo úplně hodně fotek z toho dne. Teď tady mám fotky, když Demi přijela k budově "Conde Nast". Měla pořád stejný outfit, ale přitom jí to moc slušelo. Líbí se mi, že se pořád ještě usmívala a fotografům dokonce i mávala. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Leaves her hotel in New York City (8.3.)

10. března 2012 v 12:01 | We-jush :)
Další paparazi fotky, když Demi tentokrát opouštěla hotel a vypadá to, že měla naspěch. Líbí se mi, že se vždycky zastaví u fanoušků, kde se s nimi vyfotí a podepíše se jim. Je zlatá. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Greets fans outside of SiriusXM Radio in NYC (8.3.)

9. března 2012 v 19:28 | We-jush :)
Páni, Demi má teď úplně hodně novinek a hlavně fotek. Jako první tady mám fotky, když Demi opouštěla rádio SiriusXM a setkala se s fanoušky. Vypadala moc hezky. Líbí se mi její outfit. A závidím jim to počasí rpotože u nás dnes opět sněžilo. A já už si myslela, že příjde pořádné jaro! :/
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Arrives back at the Ritz Carlton Hotel in New York City (7.3.)

8. března 2012 v 16:54 | We-jush :)
A další fotky ze včerejška, když se Demi vracela do jejího hotelu. Vypadala zlatě. Dokonce vypadá, že není ani namalovaná. Ta bunda se mi začíná líbit čím dál tím více. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Leaves the Ritz Carlton Hotel in New York City (7.3.)

8. března 2012 v 16:27 | We-jush :)
Demi je zatím v New Yorku, kde bude mít ještě pár rozhovorů. Mám tady fotky, když Demi opouštěla svůj hotel a měla někam namířeno. Moc jí to slušelo. Strašně se mi líbí ten její outfit. Ta bunda je strašně hezká. Líbí se mi i, jak má Demi natočené vlasy. Demi měla asi dobrou náladu a tak se i na fotografy usmívala. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Leaves MTV Studios in New York City (6.3.)

7. března 2012 v 19:46 | We-jush :)
Poslední fotky, když Demi opouštěla MTV studia. Vypadala úplně zlatě. Pořád se jen usmívala a měla opět ten hezký kabát. Taky se mi strašně líbí ty její boty. Jsem ráda, že se Demi vrátila k jejímu staršímu stylu. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Leaves the Today Show in New York City (6.3.)

7. března 2012 v 17:38 | We-jush :)
Dneska je úplně hodně novinek a hlavně fotek. :) Jako další mám pro Vás fotky, když Demi opouštěla studia "The Today Show". Před studiem na ní čekalo hejnou fanoušků a Demi se s nimi ochotně fotila a podepisovala se jim. Dokonce dostala od jedné fanynky i tričkos motivem "The Hunger Games". Ještě pořád nevím, co to je ale hned, jak dopřidám novinky tak si to budu muset zjistit. Demi to slušelo, líbí se mi ten její kabát. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Departs from LAX Airport (29.2.)

2. března 2012 v 18:44 | We-jush :)
Objevily se fotky z 29. února, když byla Demi na letišti v LA a chystala se na svůj let. Na fotkách jde vidět jen vršek outfitu a Demi tam má opět to úžasné tričko. Moc se mi taky líbí ten její přívěšek zámku a klíče. Demi odlétala na festival, kde dnes vystoupí. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

With friends in Disneyland (25.2.) #1

29. února 2012 v 15:01 | We-jush :)
Objevily se další fotky z Disneylandu, kde byla Demi společně s nějakými kamarády 25.února. Moc jí to tam slušelo, líbí se mi její pohodlný outfit. Můžete si všimnout, že měla i ten řetízek klíče, který si přidala i na Twitter. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

With friends in Disneyland (25.2.)

26. února 2012 v 11:49 | We-jush :)
Demi si včera zašla spolu s nějakými kamarády do Disneylandu. Zatím se objevila jen jedna fotka ale za to je úplně roztomilá. Demi to na té fotce moc sluší. Líbí se mi ten její top outfitu. A podle svědků, co jí viděli tam Demi byla s nějakými kamarády, které neznali. Jsem ráda, že už se Demi nevídá s Hannou a musíte uznat, že to jde poznat i na jejím stylu oblékání. Doufám, že se ještě nějaké fotky objeví :)
imagebam.com

Stops at the library before having lunch with a friend in Beverly Hills, CA (24.2.)

25. února 2012 v 13:17 | We-jush :)
Nevím, co se stalo ale po dlouhé době tady máme nové paparazzi fotky Demi. Jsou ze včerejška, když se Demi zastavila v knihovně a poté si zašla na oběd s kamarádem. :) Mile mě překvapila protože její outfit byl krásný a připadá mi, že tohle už je styl Demi a né Hanny. To mi připomělo, že už jsme dlouho neviděly Hannu spolu s Demi a nebo aspoň tweety o tom, že by spolu měly být. Zpět k fotkám. Demi tady neměla ani moc make-upu a přitom jí to slušelo. Moc se mi líbí to její tričko, jediné co se mi moc nelíbilo jsou její boty. A ty blond vlasy jí opravdu sluší. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

On the set of a photoshot in Malibu, CA (8.2)

10. února 2012 v 18:07 | We-jush :)
8.února byla Demi spatřena, když fotila photoshoot v Malibu. Mimo ní tam byl i Joe Jonas. Focení se týkalo nějaké kampaně, o které Demi zatím nemůže mluvit. Je tam ale krásná. Ta červená barva jí sluší, a Demi na fotkách jen září. Nemá ani moc make-upu a moc hezky se usmívá. :) Už se těším až se objeví nějaké kvalitní fotky z photoshootu a nebo aspoň informace o jakou kampaň jde.
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
 
 

Reklama