A - 2012

HMV Oxford Circus Store Signing in London, UK (3.4.)

8. dubna 2012 v 12:44 | We-jush :)
Demi měla 3.dubna autogramiádu v Londýně. Vypadala krásně. Měla na sobě stejný outfit jako, když byla viděna, jak natáčí v ulicích Londýna. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

WebChat with MSN in London, UK (2.4.)

6. dubna 2012 v 14:22 | We-jush :)
Demi měla 2. dubna také dva "live chaty", kde odpovídala na dotazy fanoušků. Jako první tady mám jednu fotku z live chatu pro MSN. Demi je na fotce miloučká. Strašně se mi líbí, jak má udělané ty vlasy. :)
imagebam.com

ITV's Daybreak [Backstage] (2.4.)

6. dubna 2012 v 10:48 | We-jush :)
Mám tady pro Vás ještě jednu fotku z pořadu "Daybreak" tentokrát ale ze zákulisí, kde se Demi vyfotila s někým klukem. Na té fotce je Demi krásná. Strašně jí to tam sluší a moc hezky se usmívá. :)
imagebam.com

ITV's Daybreak (2.4.)

5. dubna 2012 v 18:19 | We-jush :)
Demi byla 2.dubna v pořadu Daybreak, kde mluvila o novém albu "Unbroken" a singlu "Give Your Heart a Break". Vypadala strašně krásně. Moc se mi líbí ten její top a i to, jak měla udělané vlasy. Na fotkách vypadá šťastně. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Mondadori Multicenter Signing in Milan, Italy [Meet & Greet] (31.3.)

5. dubna 2012 v 15:35 | We-jush :)
Jako další tady mám ještě pár fotek s fanoušky, kteří měli to štěstí a mohli se s Demi vyfotit. Demi je na těch fotkách tak strašně zlatá. A ti fanoušci vypadají vážně šťastně. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Mondadori Multicenter Signing in Milan, Italy (31.3.)

5. dubna 2012 v 15:13 | We-jush :)
Tak jsem tady a chci doplnit všechny novinky a pak se taky konečně podívám k esbéčkům. Mám tady fotky ještě další fotky z autogramiády Demi v Milánu. Tentokrát jsou to fotky od fotografů, a Demi většinou pózuje. Strašně jí to slušelo. Strašně se mi líbí ty její šaty. Na pár fotkách si také můžete všimnout dívky na vozíčku se, kterou se Demi fotila. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Mondadori Multicenter Signing in Milan, Italy [Signing] (31.3.)

4. dubna 2012 v 20:13 | We-jush :)
Demi pořádala autogramiádu v Miláně, kde se setkala s fanoušky a podepsala jim jejich kopii CD. Fotky jsou většinou nekvalitní a od fanoušků Strašně se mi ale líbí ta poslední fotka. Ta je úžasná. :) Tohle bude pro dnešek asi poslední článek. Zítra dopřidám zbytek. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

American Idol [Backstage] (15.3.)

4. dubna 2012 v 20:02 | We-jush :)
Mám tady ještě jednu fotku z pořadu "American Idol" tentokrát ale ze zákulisí. Demi je na ní spolu s moderátorem soutěže Ryanem Seacrestem. Ta fotka je moc hezká, Demi se tam krásně usmívá. :)
imagebam.com

American Idol (15.3.)

4. dubna 2012 v 18:52 | We-jush :)
Zapoměla jsem přidat fotky z 15.března, když Demi vystoupila v pořadu "American Idol", kde zazpívala svůj nový singl "GIve Your Heart a Break". Byla oblečená do rockového stylu. Strašně jí to ale slušelo. Ty boty jsou úžasné, ikdyž ten podpatek je šílený a nechápu, jak na tom Demi dokáže normálně chodit. Líbí se mi, jak se na fotkách usmívá a vystoupení si určitě moc užila. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Rodeo Austin 2012 (13.3.)

19. března 2012 v 15:49 | We-jush :)
Mám tady fotky i z vystoupení. Demi to moc slušelo. Líbí se mi ten outfit a musím říct, že to modré sáčko je mnohem hezčí než to růžové. :) Na poslední fotce si taky můžete všimnout, že Demi odvezlo auto z pódia. To je snad poprvé, co něco takového vidím. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Rodeo Austin 2012 [Meet & Greet] (13.3.)

17. března 2012 v 12:18 | We-jush :)
Demi měla na "Rodeo Austin" i Meet & Greet. Zatím se objevily jen dvě fotky. Demi je na nich ale krásná. Strašně jí to tam sluší. Moc hezky se tam usmívá a to teplé počasí jim strašně závidím ikdyž dneska už u nás je taky strašně hezky. :) Omlouvám se ale tohle bude zatím všechno. Teď se musím jít učit, abych toho zítra neměla hodně a pak si půjdu užívat sluníčka. Taky je u Vás tak hezké počasí? :)
imagebam.comimagebam.com

Enjoys her day at the Rodeo Austin 2012 in Austin, Texas (13.3.)

17. března 2012 v 11:31 | We-jush :)
Demi se zůčastnila Rodea v Austinu, kde i vystoupila. Jako první tady mám ale fotky, když si Demi zašla na kolotoče a koukala se na kovboje. Podle fotek to vypadá, že si to Demi užívala. Muselo to být úžasné. Taky bych ráda viděla nějaké takové akce jako je rodeo. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Z100 New York Live Chat (8.3.)

16. března 2012 v 16:20 | We-jush :)
Strašně se omlouvám za svou neaktivitu ale nějak jsem neměla náladu na blog. Ve škole se toho hodně dělo a odešli nám dva učitelé, takže jsme pro ně chystali rozlučku a na blog jsem neměla ani pomyšlení. Budu se snažit to všechno nějak dohnat. Jako první tady mám fotky z 8. března, když Demi měla live chat s rádiem Z100, kde odpovídala na dotazy fanoušků. Ty fotky jsou úžasné. Demi se na nich pořád krásně usmívá. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Big Time Movie New York Premiere (8.3.)

9. března 2012 v 19:47 | We-jush :)
Demi se včera objevila i na premiéře filmu "Big Time Movie". Objevil se tam taky její kamarád Logan, podle všeho se asi jedná o film kapely "Big Time Rush" teda aspoň podle mě. Demi to slušelo. Ikdyž by se mi líbilo, kdyby si sundala ty příčesky. Doufám, že se objeví ještě nějaké fotky. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Demi Lovato: Stay Strong - After Show (6.3.)

7. března 2012 v 19:17 | We-jush :)
Demi se včera také objevila ve studiích MTV, kde se zůčastnila pořadu "Demi Lovato: Stay Strong - After Show". Vypadala tam úplně úžasně. Strašně jí to slušelo. Líbí se mi, jak měla natočené vlasy. Taky se na skoro všech fotkách hezky usmívá. Určitě si to užila. Fanoušci taky měli možnost se jí ptát na různé otázky. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

The Today Show [Soundcheck] (6.3.)

7. března 2012 v 18:15 | We-jush :)
Taky se objevila ještě jedna nekvalitní fotka, když Demi zkoušela do pořadu "The Today Show". Bohužel je fotka nekvalitní a Demi je otočená zády. Jde jí ale poznat. Má na sobě koženou bundu. :)
imagebam.com

The Today Show (6.3.)

7. března 2012 v 17:19 | We-jush :)
Demi byla včera v televizním pořadu "The Today Show", kde zazpívala nový singl "Give Your Heart A Break" a starý singl "Skyscraper". Demi tady vypadala úžasně. Strašně se mi líbil ten její outfit, ikdyž mě mrzelo, že je to opět v černé barvě. Líbila se mi i ta její červená rtěnka. :) Vystoupení se jí povedlo ikdyž z jejího hlasu šlo poznat, že je nemocná.
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

2012 Border Music Festival (4.3.)

6. března 2012 v 18:33 | We-jush :)
Další novinkou jsou fotky z 4.března, když Demi vystupovala na Border festivalu. Měla na sobě růžový kabátek, který měla i v Chile a musím říct, že se mi prostě nelíbí. Více se mi líbila bez toho kabátku. Vypadala tak úplně úžasně. Strašně se mi líbí ty její kalhoty a jsem ráda, že se Demi vrací k jejímu starému stylu. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

2012 Strawberry Festival - Day 2 [Meet & Greet] (2.3.)

4. března 2012 v 14:42 | We-jush :)
Objevily se ještě dvě fotky ze setkání s fanoušky z Strawberry festivalu. Ta první je nekvalitní ale ta druhá je úžasná! Demi to na ní moc sluší.. :)
imagebam.comimagebam.com

2012 Strawberry Festival - Day 2 (2.3.)

3. března 2012 v 13:24 | We-jush :)
Mám tady pro Vás fotky ze včerejšího festivalu, kterého se Demi zůčastnila. Vypadala tam úžasně. Strašně se mi líbí, co si na sebe vzala. Je to do rockového stylu, tenhle styl mám na ní strašně ráda. :) Taky si můžeme konečně pořádně prohlédnout její barvu vlasů. Podle mě jí to tmavne. Vypadá to ale hezky ikdyž by se mi více líbila s hnědými a nebo černými ale je to pořád lepší než ty červené. :) Demi na fotkách vypadá hrozně šťastně, určitě si vystoupení užila.
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

MTV's 10 On Top (28.2.)

2. března 2012 v 18:53 | We-jush :)
Demi se objeví v pořadu MTV's 10 on Top, který by se měl vysílat někdy teď. Objevila se zatím jen jedna fotka ale doufám, že se jich objeví více. Demi to tam sluší, ikdyž tam má moc tmavého oblečení a jsem raději, když nosí barevnější. Líbí se mi ale to prostředí ve kterém je fotka nafocena. Vypadá tak útulně. :)
imagebam.com

The GRAMMYs Dial Global Radio Remotes - Day 1 (9.2.) #2

12. února 2012 v 14:33 | We-jush :)
Našla jsem ještě nějaké fotky Demi z akce před Grammy, kde Demi dělala samé rozhovory s rádii. Demi to na všech fotkách sluší a krásně se tam usmívá. :) Vypadá tam úplně šťastně. Strašně se těším, jak bude vypadat na dnešním předávání cen Grammy.
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

The GRAMMYs Dial Global Radio Remotes - Day 1 (9.2.)

10. února 2012 v 19:27 | We-jush :)
Demi se včera objevila na akci před velkým předávání cen Grammy. Demi tam poskytla rozhovory pro rádia. Zajímalo by mě jestli se Demi objeví i na udílení cen a pokud ano, tak jestli bude i předávat cenu a hlavně, jak bude vypadat. :) Tady mě Demi ale moc neoslovila. Nelíbí se mi to krátké tílko nebo, co to je. Ale strašně by se mi líbilo, kdyby z té sukně byli šaty. To by podle mě s tou bundou vypadala vážně úžasně. A hlavně mi příjde, že se takový outfit nehodí na takovou akci.
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Doing interviews, Chile (6.2.)

9. února 2012 v 20:12 | We-jush :)
Ještě jsem našla 4 fotky z 6.února, když Demi poskytovala rozhovory. Asi pro nějaké časopisy. Vypadala tam stejně jako na tiskové konferenci, takže pořád krásně. Hezky se na fotkách usmívá. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Press Conference in Santiago, Chile (6.2.)

9. února 2012 v 18:51 | We-jush :)
Demi měla v Chile ještě jednu tiskovou konferenci, kde odpovídala na dotazy novinářů. Demi to tady moc slušelo. Strašně se mi líbí ten její outfit, který je vážně úžasný. Nemá ani moc make-upu a má krásně udělané vlasy. Takový styl se mi na ní líbí. Připadá mi jako by se vracela zpátky k jejímu staršímu stylu. :) Demi odpovídala na dotazy ohledně jejího návratu do Jižní Ameriky, který bude v dubnu díky turné.
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
 
 

Reklama