Březen 2012

Rodeo Austin 2012 (13.3.)

19. března 2012 v 15:49 | We-jush :) |  A - 2012
Mám tady fotky i z vystoupení. Demi to moc slušelo. Líbí se mi ten outfit a musím říct, že to modré sáčko je mnohem hezčí než to růžové. :) Na poslední fotce si taky můžete všimnout, že Demi odvezlo auto z pódia. To je snad poprvé, co něco takového vidím. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Rodeo Austin 2012 [Meet & Greet] (13.3.)

17. března 2012 v 12:18 | We-jush :) |  A - 2012
Demi měla na "Rodeo Austin" i Meet & Greet. Zatím se objevily jen dvě fotky. Demi je na nich ale krásná. Strašně jí to tam sluší. Moc hezky se tam usmívá a to teplé počasí jim strašně závidím ikdyž dneska už u nás je taky strašně hezky. :) Omlouvám se ale tohle bude zatím všechno. Teď se musím jít učit, abych toho zítra neměla hodně a pak si půjdu užívat sluníčka. Taky je u Vás tak hezké počasí? :)
imagebam.comimagebam.com

Enjoys her day at the Rodeo Austin 2012 in Austin, Texas (13.3.)

17. března 2012 v 11:31 | We-jush :) |  A - 2012
Demi se zůčastnila Rodea v Austinu, kde i vystoupila. Jako první tady mám ale fotky, když si Demi zašla na kolotoče a koukala se na kovboje. Podle fotek to vypadá, že si to Demi užívala. Muselo to být úžasné. Taky bych ráda viděla nějaké takové akce jako je rodeo. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Z100 New York Live Chat (8.3.) > video

17. března 2012 v 11:12 | We-jush :) |  V-other
Teď tady mám live chat, který Demi poskytla pro Z100. Vážně Vám doporučuji, aby jste se podívali tedy pokud máte čas. Bylo to vážně zábavné a konečně se jí ptali i na normální otázky a né na oblíbené barvy a tak podobně. Je tam úplně miloučká. :)

Departs from LAX Airport (12.3.)

16. března 2012 v 16:40 | We-jush :) |  C - 2012
Paparazzi fotky, když Demi byla spatřena na letišti v LA dne 12.března, když se chystala do Texasu. Vypadala moc hezky. Strašně se mi tady líbila. Měla moc hezký svetr a kabelku. Líbí se mi ty první fotky, kde se Demi směje. Zajímalo by mě jestli jí tak pobavilo, že se stala platinovou cestují a tak si při kontrole nemusí sundávat boty. :) Omlouvám se, že jsem fotek uložila tak málo ale chci dnes všechno dohnat.
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Z100 New York Live Chat (8.3.)

16. března 2012 v 16:20 | We-jush :) |  A - 2012
Strašně se omlouvám za svou neaktivitu ale nějak jsem neměla náladu na blog. Ve škole se toho hodně dělo a odešli nám dva učitelé, takže jsme pro ně chystali rozlučku a na blog jsem neměla ani pomyšlení. Budu se snažit to všechno nějak dohnat. Jako první tady mám fotky z 8. března, když Demi měla live chat s rádiem Z100, kde odpovídala na dotazy fanoušků. Ty fotky jsou úžasné. Demi se na nich pořád krásně usmívá. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Arrives into LAX Airport (9.3.)

13. března 2012 v 17:27 | We-jush :) |  C - 2012
Omlouvám se, že jsem tady včera nebyla ale strašně mi blbnul blog, takže jsem to vzdala. A moc děkuju všem za komentáře. Strašně mě to potěšilo. :) Začnu doplňovat novinky. Jako první tady mám fotky ještě z 9.března, když byla Demi spatřena v LA na letiště, kde se vrátila z New Yorku. Moc jí to slušelo. Strašně se mi líbí ta její bunda.
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

2 Years Online!

11. března 2012 v 17:10 | We-jush :) |  Moje keci
Páni, ani nevím, co bych měla psát. Tento blog totiž právě dnes slaví 2 roky! Vůbec tomu nemůžu uvěřit, ten čas tak strašně letí. Když jsem tento blog zakládala nikdy by mě nenapadlo, že tady vydržím tak dlouho a, že se blog bude líbit. V tu dobu už totiž bylo blogů o Demi celkem dost a tak jsem si myslela, že to brzy zabalím ale, jak vidíte pořád se držím! :) Jsem ale ráda, že se Vám blog líbí a, že Vám můžu přidávat novinky ohledně Demi. :) Taky chci, aby jste věděli, že pro mě vážně hodně znamená každý Váš komentář, email a nebo dokonce i nominace.
Tento blog toho zažil už opravdu mnoho. Ať hezkého nebo zlého. Ať už to bylo překonání hranice 100.000 návštěvíků (pořád tomu nemůžu uvěřit) a nebo napadení blogu a zmazání celé galerie. Tohle byl pro mě opravdu šok. V ten den jsem si říkala, tak to je konec ale nakonec jsem se nevzdala. Tímto bych tomu člověku chtěla vlastně poděkovat protože mi ukázal, jak moc mi na blogu záleží a, že by mi opravdu chyběl. :) Plno lidí píše, kolik jim toho blog vzal a jsem ráda za to, kolik mi toho blog dal. Ať už se to týká nových kamarádů a nebo vzppomínek. Blog mě naučil, že kamarádství přes internet je možné, a za to bych mu chtěla strašně poděkovat. :)
Tímto se dostávám k poděkování VÁM návštěvníkům, kteří sem chodíte. Chtěla bych Vám strašně moc poděkovat za všechny Vaše komentáře a návštěvy. Ani nevíte, jak mě ty Vaše komentáře těší. :) Chtěla bych taky poděkovat všem mým esbéčkům za to, že jste to se mnou ještě vydrželi. A to s některými jsem spřátelená už vážně dlouho. Poděkování patří PavlusQe, Mati, Ems, Wiwush, Bails a Michelle. Jsou to většinou ti, kteří skončili. Vážně všem MOC DĚKUJI!
(*v celém článku jsem napsala poděkování esbéčkům se, kterými jsem spřátelená už dlouho a nebo jsou mi nejblíže.)

Leaves the Ritz Carlton Hotel in New York City (9.3.)

11. března 2012 v 15:51 | We-jush :) |  C - 2012
Mám tady fotky z 9.března, když Demi opouštěla hotel a měla namířeno na letiště. Zastavila se ještě u fanoušků s pár se i vyfotila a podepsala se jim. :) Strašně jí to slušelo. Ta bunda je úžasná a měla i moc hezký šátek. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

With Fans #69

11. března 2012 v 14:56 | We-jush :)
Objevilo se pár fotek s fanoušky. Všechny jsou z New Yorku. Jsem ráda, že se Demi vyfotila s tolika fanoušky. :) Mě se líbí úplně každý fotka, Demi to na všech strašně moc sluší. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com