Leden 2012

Lucy Hale about Demi Lovato

30. ledna 2012 v 19:24 | We-jush :) |  news
Lucy Hale, herečka především známá díky seriálu "Pretty Litle Liars" včera na Twitteru odpovídala na otázky fanoušků. Odpověděla i na jednu, která se týká Demi. Řekla to vážně hezky a je to od ní milé. :)
--------------
Fanoušek: Máš ráda Demi Lovato?
Lucy Hale: Jeden z nejlepších hlasů venku.

Update > Photoshoots

30. ledna 2012 v 18:58 | We-jush :) |  Update
Dobrý večer. Jelikož není moc novinek, tak přidám aspoň tohle. Objevily se nějaké nové fotografie z shootů. Strašně se mi líbí ta fotka s těmi pejsky a jediné, co mě na fotkách je mrzí, že jsou všechny tak malinké. :/ Je to škoda.
M Lavine 2011
imagebam.comimagebam.com
M Jones 2011
imagebam.com

Twitter #271

28. ledna 2012 v 14:18 | We-jush :) |  twitter
Demi se včera vrátila na Twitter jen, aby odpověděla na otázky.. Upřímně si nemyslím, že to byla Demi.. Nevím, proč ale nezní to jako Demi. A taky, když se podíváte na ty profily, kterým Demi odpověděla tak některé byli vytvořeny až potom, co jim odpověděla. Spíše mi to příjde jako by to byl někdo z jejího týmu a chtěli tímto potvrdit, že Demi není zpátky v léčebně. Nevím ale chtěla bych, aby se to nějak vyřešilo. Příjde mi to celé zvláštní.
Ahoj lidi, jsem zpátky na Twitteru jen nachvíli, aby udělala rozhovor s @seventeenmag! Tweetujte Vaše otázky na #17Demi
----------------
"@seventeenmag: RT @zoeldbtr: Jaká je nejhezčí věc, co pro tebe fanoušci udělali? #17Demi" Poslali mi vánoční dárek za každou písničku z mého alba
----------------
RT Připojte se k našemu chatu s @ddlovato právě teď! Demi, jsme tak pyšní, že tě můžeme mít na naší obálce! Hodně otázek. Jste připraveni? #17Demi
----------------
"@seveteenmag: RT @DDOVATORALLY: Vydáš někdy koncert na DVD? #17Demi" Ano, ráda bych!
----------------
"@seventeenmag: @ddlovato @JBrosHPFan4ever: Jakou věc máš nejraději, když pracuješ s časopisem Seventeen #17Demi" Jak hezky se ke mě chovají!
----------------
"@seventeenmag: @ddlovato @TRkmForever: Jak se jmenuje další singl z Tvého alba #17demi" Give Your Heart a Break
----------------
"@heyitssami_: Demi, co si říkáš, když máš špatný den? #17demi" Dívám se do zrcadla a říkám si "Jsi krásně udělaná!"
----------------
"seventeenmag: @ddlovato RT @TayLouisse: Máš pro mě nějakou radu? Chci se stát zpěvačkou. #17demi" Následuj své sny. xo
----------------
"seventeenmag: @ddlovato RT @JulianaRocha: Jaké jsou tvé oblíbené vzory? #17demi" Kelly Clarkson, Eva Longoria, Rosario Dawson!
----------------
"@seventeenmag: @ddlovato RT @TrueLoveJonato: Co se ti nejvíce líbí na tvých fanoušcích? #17demi" Stojí pri mě přes všechno!!
----------------
Děkuju @seventeenmag a všem, kteří byli se mnou při mém twitterview, teď jsem zpátky v přestávce. xo
----------------

"Happy Lovatics Day" in Trendig Topics!

28. ledna 2012 v 13:03 | We-jush :) |  news
Demi se dnes objevila v Trendig Topics na Twitteru. Fanoušci tam dostali "Happy Lovatics Day" a to proto, že přesně před rokem se objevily první fotky Demi poté, co odešla z léčebního centra. Je to úžasné. :) Ani mi nepříjde, že už je to rok. Doufám, že Demi o tomto TT někdo řekne, když si teď dává pauzu od Twitteru.
imagebam.com

D Tieste 2011

27. ledna 2012 v 18:32 | We-jush :) |  P- 2011
Nevím, jak to ale zjistila jsem, že mi na blogu chybí tyto fotky. Demi tyto fotky nafotila pro "The Beauty Book". Zatím se objevily pouzě dvě fotky, ale určitě se ještě nějaké objeví. :) Na té první fotce mi příjde Demi ale strašně umělá, taková úplně nepřirozená a na druhé fotce už jí to sluší mnohem více. STrašně mi na ní ale připomíná Kim Kardashian.
imagebam.comimagebam.com

Demi will be at Iquique festival in Chile

27. ledna 2012 v 17:53 | We-jush :) |  news
Dobrý podvečer. :) Taky je u Vás taková hrozná zima? Málem jsem zmrzla, když jsem šla domů. :/ Už, aby bylo opět teplo. Jako první novinkou tady pro Vás mám další potvrzený festival, kterého se Demi zůčastní. Jde o festival Iquique, který se koná v Chile. Bude se konat už 4. února. Jsem strašně zvědavá na fotky a další informace ohledně tohoto festivalu. Demi si to určitě užije protože má Jižní Ameriku ráda. :)

Other photo [1.4]

26. ledna 2012 v 18:06 | We-jush :) |  Other photos
Vobchodě fanklubu Demi se objevily nějaké nové věci. Spíše jde o věci z turné "A Special Nigh with Demi Lovato". :) Jsou tam trička, raser, plakát a poukázka, kterou můžete věnovat. Líbí se mi to první tričko. Jen mě mrzí, že je tam toho tak málo, myslím si, že by Demi mohla zdokonalit celé její stránky. :)
imagebam.comimagebam.com imagebam.com

Demi will be at Borderfest in Texas

26. ledna 2012 v 16:58 | We-jush :) |  news
Další novinkou je informace, že Demi bude vystupovat na Borderfestu, který se bude konat v Texasu. Borderfest se bude konat 4.března. Jsem vážně zvědavá, jaké písničky tam Demi zazpívá a hlavně se těším na fotky. :)

With fans #61

26. ledna 2012 v 16:21 | We-jush :) |  with fans
Omlouvám se za svou nulou aktivitu ale vážně se teď více soustředím na školu a zjistila jsem, že se mi to vyplácí. :) Demi teď navíc ani nemá novinky a kdoví, kdy je bude mít. Každopádně pár jsem jich našla, takže je přidám a pak oběhnu aff. Jako první tady mám jednu novou fotku s fankami. Demi to tam sluší, hezky se usmívá ikdyž mi příje jako by byl ten úsměv nucený, ale jsem ráda, že se s nimi vyfotila. :)
imagebam.com

Demi Hits The Club With The Kardashians And Ashley Tisdale

23. ledna 2012 v 16:54 | We-jush :) |  news
Mám tady pro Vás jednu novinku a to tu, že Demi byla 18.ledna v nočním klubu společně s Ashley Tisdale, Khloé a Kim Kardashian. Jsem strašně ráda, že si s nimi vyšla. Poslední dobou jsem si totiž sestry Kardashian strašně oblíbila.. Ikdyž mi poslední dobou příjde jako by nic jiného kromě chození do klubu nedělala. Jsem ale ráda, že si to tak holky užily a mrzí mě, že není žádná jejich společná fotka.. :)
Kim Kardashian si udržovala neobvykle nízký profil od jejího podání o rozvod skoro před 3 měsícy ale minulou noc byla v Hollywoodu až do 2 hodin ráno! Potom, co Kim a její sestra Khloé sledovali NBA hru mezi Dallas Mavericks a the LA Clippers 18.ledna, dívky potom zamířily do Beacher's Madhouse, nočního klubu známého díky fantastickým vystoupením.
"Nikdy předtím nebyly v Beacher's a můžete říct, že nemohly uvěřit, jak je tohle místo šílené," říká očitý svědek Life & Style. " Létající trpasličí číšník' přišel, aby přinesl alkohol ke stolu a holky byly v úžasu."
Jednou, když se holky usadili ke stolu, jejich hvězdé kamarádky Demi Lovato, Ashley Tisdale, Julianne Hough a Rumer Willis se k nim připojily.
"Když Demi přijela, šla přímo ke Kardashians," řekl svědek Life & Style. "Bylo tak zřejmé, že jsou holky velmi blízké kamarádky, hlavně Demi a Kim. Když Demi přijela, Kim byla šťastnější a uvolnila se." "Dívky se spolu jen usmívaly a smály celou dobu," dodal zdroj.
Demi a Kim zpívaly na hity jako Rihanna's "We Found Love" a Flo Rida's "Good Feeling." "Kim taky odříkávala text velmi vulgární písničky 'Dance (A--)' od Big Sean," řekl zdroj. "Spolu s tím dělala i pohyby ruk. Opravdu si užívala samu sebe".
"Kim vypadala velmi šťastně, když tancovala s dívkami a nemohla se přestat smát". "Na jejím obličeji měla velký úsměv. Nikdy jsem neviděl, aby se Kim tak uvolnila takže topro mě bylo rozhodně příjemné překvapení."
Dokonce spolu byly i na pódiu! "Demi, Khloé a Kim tancovaly na hti Kanye a Jay-Z's "N----- in Paris" a poté se k nim přidala i Ashley." Dívky opustily klub něco málo po 2 hodině.