Prosinec 2011

Competition > The Best Of 2011 [With Celebrities]

31. prosince 2011 v 21:22 | We-jush :)
Teď jsem připravila článek, kde jsou fotky Demi společně s celebritami. Spíše fotky, které mě zaujaly a příjemně překvapily. Doufám, že i vy tady najdete svou oblíbenou fotku. :)
1. fotka - Nikki Reed - Tahle fotka mě mile překvapila. Holkám to na fotce moc sluší a vznikla na letošních předávaní cen Teen Choice Awards
2. fotka - Ryan Seacrest - Tato fotka vznikla, když Demi poskytla rozhovor. Na té fotce to Demi moc sluší.
3.fotka - JoJo - Tato fotka vznikla na akci HTCA. od této akce už jsou holky kamarádky. Jsem moc ráda, protože JoJo byla pro Demi vzor.
1. fotka - Kim Kardashian - Demi byla tento rok často viděna se sestrami Kardashian. Tato fotka vznikla na "oslavě svatby". Demi byla poté, taky pozvána na svatbu Kim Kardashian a Krise.
2. fotka - Selena Gomez - Koho tyto fotky nepotěšily? Pro mě to bylo nejlepší, co se stalo na TCA. Jsem ráda, že jsou holky opět kamarádky a, když jsou spolu na akci tak se i fotí. :)
3. fotka - Tyler The Creator - Tato fotka vznikla na VMA. Tyler přiznal, že je fanoušek Demi a, že by se s ní rád potkal. Jeho přání se splnilo a dokonce má s Demi i několik fotek z koberce.
1.fotka - Joe Jonas - Tato fotka potěšila snad všechny fanoušky bývalé "Jemi". Vznikla na akci VMA. A musím říct, že i mě potěšila. :)
2.fotka - Mario Lopez - Fotka vznikla při rozhovoru pro Extra. Strašně jim to tam sluší.
3.fotka - Kelly Clarkson - Demi se na akci Z100's Jingle Ball splnil sen. Dostala možnost si zazpívat duet s Kelly. Ta fotka je úžasná. Jde poznat, jak je Demi šťastná. :)

Competition > The Best Of 2011 [TV Shows]

31. prosince 2011 v 20:28 | We-jush :)

1. 20/20 (31.3.)
Musela jsem to tady dát. Bylo to první otevřené interview Demi, kde sdělila proč byla v léčebním centru a všechny podrobnosti. Byl to její první rozhovor po odchodu z léčebny.
2. Visits Y100 Miami Studios (25.7.)
Vím, že tohle je rádio ale tady to podle mě Demi hrozně moc slušelo. Navíc Demi tam také natočila video, kde jí můžeme slyšet rapovat.
3. Late Night With Jimmy Falon (20.9.)
Tenhle pořad miluju a navíc to byl snad první rozhovor, kde se jí neptal na léčební centrum. Demi to tam hrozně slušelo. Ty šaty byly krásné.
4. Dancing With The Stars (27.9.)
Demi v tomto pořadu předvedla trochu jiné podání písně Skyscraper. Navíc tam měla poprvé kolem sebe tanečníky a dokonce jí jednou tanečník i kompnul do ruky. Demi tam byla krásná a měla hezky udělané vlasy.
5. Visit Extra At The Grove (11.10.)
Musela jsem tady dát tyto fotky! Demi se tam pořád jen usmívala. Navíc měla na sobě i hezké šaty ale fotku jsem dala převážně kvůli tomu úsměvu. :)

At a Lakers Game (6.12.)

31. prosince 2011 v 19:13 | We-jush :) |  C-2009
6.prosince si Demi společně s její kamarádkou Tiffany zašla na zápas, kde hráli Lakers. Objevila se jen jedna fotka a to ještě osobní. Holkám to ale na fotce strašně sluší. Jsem ráda, že jsou pořád kamarádky. :) Doufám, že si holky opět někdy ¨vyjdou a objeví se mnohem více fotek. :)
imagebam.com


Competition > The Best Of 2011 [Performance]

31. prosince 2011 v 17:51 | We-jush :)
Další na řadě jsou vystoupení. Demi jich tento rok měla celkem hodně, takže jsem vybrala pár, které jsou něčím výjimečné.. :)
1. 2011 VH1 Do Something Awards (14.8.)
Tuto fotku jsem tady dala, protože to bylo první veřejné vystoupení Demi a poprvé vystoupila s písní Skyscraper. Musím říct, že to zazpívala úžasně. Vážně se jí to moc povedlo a sklidila potlesk ve stoje. Taky se mi líbí i ty její šaty. :)
2. The 12th Annual Latin GRAMMY Awards (10.11.)
Druhá fotka je z latinských Grammy, kde Demi vystoupila spolu s Pablem Alboranem. Zazpívali spolu písničku, která byla ve španělštině. Podle mě to byl pro Demi určitě zážitek. A navíc se jí to opravdu povedlo. Tyhle šaty jí slušely teda mnohem více než ty, co měla na červeném koberci. :)
3. 2011 World Series Game 5 - St. Louis Cardinals vs Texas (24.10.)
Toto vystoupení zařídily Demi její fanoušci. Demi si totiž přála vystoupit "World Series Game" a taky se jí to splnilo. Zazpívala tam národní hymnu a musím říct, že jí zazpívala úžasně. Je vážně skvělé, že Demi má ty možnosti zpívat národní hymnu. Tohle bylo už po třetí, co si národní hymnu mohla zazpívat! Navíc jí to tady strašně slušelo. Demi poté zůstalo a dívala se na hru, kde fandila samozdřejmě Texasu. :)
4. Performs at Club Nokia in Los Angeles (23.9.)
Tohle tu prostě být musí! Byl to totiž druhý koncert Demi, který tento rok pořádala. Koncert se konal v Los Angeles a Demi na ní měla velkou podporu kamarádů. Na tomto koncertu byla také Selena společně s Justinem. :) Tento koncert předcházel turné "A Special Night With Demi Lovato". Demi to na té fotce moc sluší a jde poznat, jak byla šťastná.
5. Z100's Jingle Ball 2011 Official Kick Off Party (21.10.)
Demi se také zůčastnila akce rádia Z100, kde zveřejnili účinkující na Jingle Ballu. Demi tam také vystoupila s pár písničkami. Fanoušci s ní i zpívali. Nejvíce zpívali při písničce Skyscraper. Demi to tam taky slušelo. Ten outfit je úžasný.

Z100's Jingle Ball 2011 (9.12.) > Video #1

31. prosince 2011 v 15:47 | We-jush :) |  V-concert
Objevilo se jedno kvalitní video z Z100's Jingle Ballu, kde Demi zpívá její nový singl "Give Your Heart a Break". Demi to zazpívala úžasně! Jsem strašně zvědavá, jak to zazpívá dnes na oslavě Nového roku pro MTV. :)

Competition > The Best Of 2011 [Candids]

31. prosince 2011 v 15:10 | We-jush :)
Teď tady mám akupinu candid fotek. Bylo to vážně těžké vybrat jen 5 ale vybrala jsem vážně podle sebe. Takže pokud máte jiné favority, klidně mi je můžete napsat do komentářů. :)
1. Getting coffee in Santa Monica, CA (28.1.)
Tuhle fotku jsem tady musela dát. Tyhle fotky mi totiž vážně zlepšily den. Byli to totiž první fotky, co dokazovaly, že Demi opustila léčební centrum. Navíc jí to tam strašně slušelo a celá jen zářila.
2. Arriving into International Airport (24.7.)
Tuhle fotku jsem vybrala kvůli outfitu Demi. Ten outfit byl totiž tak dokonalý! Strašně jí to slušelo.
3. Leaves the BCBG Max Azria boutique in Beverly Hills, CA (17.10.)
Demi na těchto fotkách odcházela z butiku s oblečením, kde probíhala zkouška šatů pro družičky kvůli svatby Tiff. Demi to tady moc slušelo a krásně se usmívala.
4. At LAX airport (29.7.)
Těmto fotkám jsem prostě nemohla odolat a aspoň jednu jsem tady dát musela. Demi tady byla nádherná. Strašně se mi líbí, jak měla upravené vlasy. A ten klobouk jí moc sluší.
5. Leaving a Studio in Burbank, CA (21.7.)
A poslední fotka, kterou jsem vybrala je, když opouštěla rádiovou stanici, kde dostala i dárek a to v pohodě té "čepice", co má na hlavě. Ta čepce jí strašně sluší. Mohla by se v ní zase někdy ukázat. Vlastně celý outfit byl úžasný.

Competition > The Best Of 2011 [Appearances]

31. prosince 2011 v 13:11 | We-jush :)
Takže jako první tady mám mých 5 oblíbených fotek nebo spíše outfitů z červeného koberce. Bylo strašně těžké si vybrat ale u některých jsem věděla rovnou. :) Dole pod fotkou je z, jaké akce fotka je a proč jsem ji vybrala. Do komentářů můžete klidně napsat jestli s fotkami souhlasíte nebo naopak. :)
1. HTC USA Launch Party (19.7.)
Fotku z téhle akce jsem tady dát musela. Byla to taková větší akce na, které se Demi objevila. Navíc tam byla nádherná! Ty vlasy a ty šaty jí strašně slušely.. :) Demi se taky na této akci setkala se zpěvačkou JoJo a od té doby se spolu kamarádí. :)
2. 2011 Teen Choice Awards (7.8.)
Druhá fotka je z akce Teen Choice Awards, kde se objevily po dlouhé době nové fotky Demi a Seleny. Demi tady byla úžasná. Ty šaty jí strašně slušely a ta barva jí úplně rozzářila. Měla taky i hezky upravené vlasy. Na Teen Choice Awards i odnesla cenu za "Summer Song" za Skyscraper a taky získala speciální cenu "Acuvue Inspiration Award".
3. 2011 VH1 Do Something Awards (14.8.)
Tahle akce byla pro Demi důležitá protože na ní poprvé vystoupila s novou písní Skyscraper. Na akci se také objevila její mladší sestra Maddison a kamarádka Kim Kardashian. Navíc, to tady Demi slušelo. Ten copek jí strašně slušelo. A i ty šaty byly hezké..
4. 2011 NCLR ALMA Awards (10.9.)
Demi se také objevila na akci ALMA Awards, kde získala svou poslední cenu za roli Sonny v seriálu "Sonny with a Chance". Nemusím ani říkat, jak moc jí to tady slušelo. Ty šaty byly nádherné a i ten účes měla úžasný. Na této akci se mi strašně líbila. :)
5. Z100's Jingle Ball 2011
Poslední fotka je z letošní JIngle Ballu pro rádio Z100. Chtěla jsem tam nějakou fotku z Jingle Ballu už proto, protože tento rok to bylo poprvé, co Demi na nějakém byla. Navíc na tomhle Jingle Ballu byly opravdu velké hvězdy. Demi se setkala s Kelly Clarkson a dokonce si s ní i zazpívala duet, takže pro mě bylo hned jasné jaký Jingle Ball vyberu.

With Fans #55

31. prosince 2011 v 12:25 | We-jush :) |  with fans
Mám tady 5 nových fotek s fanoušky. Jsou ze včerejška, když Demi zkoušela na dnešní oslavu Nového roku.. :) Fanoušci, co tam byli říkali, že byla Demi strašně milá a předtím než odešla se ještě zeptala jestli má každý fotku. Je to úžasné. Demi se na těch fotkách krásně usmívá ikdyž se mi moc nelíbí ta bunda, co má Demi na sobě.
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

What will be there tomorrow

30. prosince 2011 v 17:55 | We-jush :) |  Moje keci
Aoj, chtěla jsem Vás jen informovat, co se tady zítra bude dít. :) Chtěla bych doplnit ještě nějaké starší věci a pak jsem taky udělalo shrnutí roku 2011. Jsou tam mé oblíbené fotky jako z akcí, paparazzi, vystoupení a osobní. Doufám, že se Vám to bude líbit. Aspoň něco tady bude, když tady nebyl Vánoční program. :)

Leaving George Lopez's Christms Party (5.12.)

30. prosince 2011 v 15:05 | We-jush :) |  C-2009
Dodělám aspoň paparazzi fotky, když nejsou skoro novinky. Demi spolu s její rodinou byla pozvaná na Vánoční párty, kterou pořádal George Lopez. Fotky jsou už z odchodu. Na fotkách můžete vidět Eddieho, Maddie kteerá je na těch fotkách úplně roztomilá a vždycky půlku Dallas. Tady se mi Demi strašně líbí. Ten outfit je úplně dokonalý a krásně se na ty fotografy usmívala. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com