Srpen 2011

Twitter #168

31. srpna 2011 v 18:56 | We-jush :) |  twitter
Přidávám i Twitter. Ani jsem nevěděla, že Demi se s Ash až tak baví. Mám z toho ale radost. :) Je škoda, že nejsou žádné fotky.
@lamartin1991 Jéjjj!!!
-------------
Miluju Trendig Topic, všichni jste zábavní :)
-------------
RT @DiannaLeeDLG @ddlovato 3 Trendig Topic: Demi Godvato, Demi Lovato is Unbroken a Unbroken Výjde 20.září #SílaLovatics
-------------
Měla jsem tak zábavnou večeři s @ashleytisdale.. Tak opravdová, sladkká a vtipná dívka. Miluju tě, Ash. Děkuji za mou pozdní narozeninovou večeři! Xo
-------------

Runs errands in Sherman Oaks, CA (30.8.)

31. srpna 2011 v 15:22 | We-jush :) |  C- 2011
Objevily se nové paparazzi ze včerejška, když Demi byla nakupovat. Vypadala celkem hezky jen se mi nelíbí ty boty, ani ty brýle a ty nehty jsou strašidelné. Líbi se mi ale ta její kabelka. Všimněte si, že je tam opět ta holka. :D Zajímalo by mě, proč teďka chodí všude jen s ní.
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

With Fans #36

30. srpna 2011 v 18:57 | We-jush :) |  with fans
Našla jsem 4 novější fotky s fanoušky. Fotky jsou z Teen Choice Awards, narozeninové oslavy na bowlingu, koncertu Katy Perry a poslední je, když byla venku. :) Na těch fotkách je úžasná! :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Twitter #167

30. srpna 2011 v 18:00 | We-jush :) |  twitter
Mezi těmi novinkami tady mám i Twitter. Demi se opět objevila v Trendig Topic na Twitteru a to hned 2x. Jsem ráda, že má takovou podporu fanoušků. :) Podle mě chcou fanoušci, aby Demi věděla, že jsou tady pro ní přeci jenom, ty komentáře o její váze jí určitě nebyli příjemné. Doufám, že si to z toho ale nic nedělá. :) Každopádně jde vidět, jak moc si té podpory váží.
Wow, další celosvětové TT?!!!? MILUJU Vás lidi!!!!!
---------------
@RobKardashian Vím, že moji fanoušci jsou nejlepší!! Ty jsi taky v pohodě :P
---------------
Miluju zářijové vydání @Ellemagazine! Photoshoot, který jsme spolu dělali byl moc zábavný!! :D
---------------
OMG MOJI FANOUŠCI JSOU NEUVĚŘITELNÍ!! Další TT?!!!!!! WOW!!! Děkuju, děkuju, DĚKUJU!!!! :D
---------------
RT Nejlepší ze zářijového čísla @ddlovato @gwynethpaltrow @Ellemagazine
---------------
Měla jsem zábavnou dívčí noc s @TheHannahBeth @IveyIndian @lilynoelle a samozdřejmě s @xcadaverx ;)
---------------
@xcadaverx muhuhuahua 0:)
---------------
RT @ddlovato DemiLovatoJeOhromující je v Trendig Topic už 9 hodin! :D ♥
---------------
Neuvěřitelné!! Děkuji, lidi!!!! Wow!!!!!! #UNBROKEN

Selena Gomez telling story about Demi

30. srpna 2011 v 16:36 | We-jush :) |  V-other
Tohle video už jsem chtěla přidat ale zapoměla jsem na něho a tak děkuju PavlusQe, že ho mi připoměla. :) Je ještě z VMA a je v něm Sel spolu s Justinem. Demi tam sice není ale Sel o ní říká Justinovi. Jde o to, že když se Justin setkal s Demi, tak Demi nevěděla, že má toho živého hada a zjistila to asi až po nějaké chvíli. A Sel právě říkala Justinovi, že Demi za ní přišla a řekla "tvůj přítel mě právě napadl hadem". Líbí se mi, jak se tam Sel usmívá. Tolik jim to spolu sluší. :)

2011 MTV Video Music Awards [Backstage] (28.8.) #3

30. srpna 2011 v 14:33 | We-jush :) |  A- 2011
Tohle už budou asi poslední fotky z VMA. Jsou to opět fotky ze zákulisí a jsou tam i fotky se Sel. Ta první fotka je zlatá. :) Jsem ráda, že se spolu holky nechali tolikrát vyfotit. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Jennifer Love Hewitt about Demi Lovato

30. srpna 2011 v 12:58 | We-jush :) |  news
Známá herečka Jennifer Love Hewitt napsala na Twitter zprávy o Demi. Podle mě ty zprávy jsou úžasné a strašně milé. Doufám, že si je Demi přečte protože vážně stojí za přečtení. :)
Právě jsem slyšela, že lidé na Twitteru nazývají Demi Lovato tlustou! Co je s lidmi děje! Byla nádherná na Vmas! Je tak talentovaná!
----------
A co je nejdůležitější má za sebou tolik a ona to zvládla s půvabem a elegancí! Je zdravá a to je to na čem záleží!!
----------
Prosím Demi, neposlouchej! Byyla jsi nádherná! A my tě milujeme! Zůstaň opatrná a šťastná a zdravá!:)

Top 10 best dressed at VMA

30. srpna 2011 v 12:31 | We-jush :) |  news
Demi se objevila na žebříčku nejlépe oblečených celebrit na VMA. Jsem ráda, že se tam objevila a musím říct, že s tím jenom souhlasím protože Demi vypadala kouzelně. Pod fotkou je i to, co o Demi napsali. :)
MTV Style účastník Demi Lovato nezklamala na dnešních cenách ve stříbrných, ověšených šperky, uplímy šaty od Mandalay a metal-toed Christian Louboutin boty. Jako vždycky, její krása byla bezchybná s perfektním odstínem nahoty přes její rty a správného množství kouřových očí - vynikajícím doplňkem byly její obří vlny ve vlasech.

2011 MTV Video Music Awards [Arrivals] (28.8.) #2

30. srpna 2011 v 11:28 | We-jush :) |  A- 2011
Protože se objevily ještě nějaké fotky z VMA, tak jsem je uložila. Demi tady vypadala vážně tak nádherně! Jsem strašně ráda, že se zůčastnila. Podle všeho Demi odešla právě potom, co předala cenu Katy Perry a Kayne Westovi.
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Demi Lovato interview at VMA's 2011

29. srpna 2011 v 22:11 | We-jush :) |  interview
Demi měla i rozhovor na pre-show. Je tam i Sel! Ptají se jí na její nové album. Strašně se mi líbí, když Demi říká, že spolupracovala s Missy Elliot a Sel řekne, že "ty jsi milovala Missy Elliot". To je úžasné! A nebo, když Sel řekne, že je Demi jedna z jejich nejlepších kamarádek. :) Jsem ráda, že jsou zase takové kamarádky. Miluju jejich kamarádství.