Duben 2011

"WeLoveDemiAndSelena" is TT!

30. dubna 2011 v 19:58 | We-jush :) |  news
Demi je opět v trendig Topic! :) Tentokrát se spojili fanoušci Seleny a Demi a vytvořili krásné TT a to, že "MilujemeDemiASelenu". Jsem ráda, že fanoušci takhle spolupracují a přeju si, aby to holky viděly a něco k tomu napsaly :) Bylo by to skvělé! :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com


Twitter #43

30. dubna 2011 v 19:47 | We-jush :) |  twitter
Demi přidala na svůj Twitter dvě zprávy, které se týkali ničivých bouří. Je mi jich líto. nechápu, co se to teďka děje. :/ jsem ráda, že Demi aspoň takhle chce pomoc :)
Moje srdce jde ke všem, kteří byli postiženi devastujícími bouřemi na JIhu a Midwest...
--------------------
Prosím, pomozte Americkému Červenému kříži, poskytněte pomoc lidem v nouzi prostřednictvím smsky ve tvaru REDCROSS na teelfonní číslo 90999, aby jste darovali 10 dolarů.. Zůstaňte Silní..

C Samuels 2008

30. dubna 2011 v 18:42 | We-jush :) |  P-2008
A po dlouhé době tady mám i nějaký photoshoot. Tento vznikl v Puerto Ricu. Patří k mým oblíbeným shootům Demi. Strašně se mi tam líbí outfit Demi a měla moc hezky udělané vlasy :) Na fotkách je i se svou kamarádkou Selenou Gomez. Ty jejich společné fotky zbožňuju! Ty fotky, když jsou spolu jsou hned hezčí! :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Demi's interview with BOP & Tiger Beat

30. dubna 2011 v 13:34 | We-jush :)
Demi udělala rozhovor s časopisem BOP & Tiger Beat. Mluvila hlavně o savtbě Tiffany. Vypadá to, že to bude opravdu hezká svatba. :) Moc to Tiff přeju a doufám, že se objeví nějaké fotky :)
BOP & Tiger Beat: Viděla jsem, že jsi byla nakupovat šaty s Tiffany? Byla to zábava?
Demi: Byla to velká zábava.
BOP & Tiger Beat: Bylo to neskutečné?
Demi: Velmi neskutečné, rozhodně moment pro slzy.
BOP & Tiger Beat: Vyzkoušela sis nějaké šaty?
Demi: Ano, zkoušela jsem si šaty pro družičku. Budu družička. Vlastně je to poprvé, co půjdu za družičku.
BOP & Tiger Beat: Byly to hezké šaty pro družičku?
Demi: Jsou hot! Ano, Tiffany je jako "chci, aby všechny moje družičky vypadaly hot". Tak jako ostatní družičky jsou v nevkusných šatech jenom proto, aby nevěsta vypadala nádherně. Ale ona je jako, "Ne, mám hot kamarády a tak chci, aby tak i vypadali. Takže na sobě budu mít mini šaty."
BOP & Tiger Beat: Jaké budou barvy?
Demi: Všechny šaty budou fialové jako tmavo fialové.
BOP & Tiger Beat: Schválila jsi jejího snoubence?
Demi: Ano, měla jsem tu možnost ho poznat a je opravdu milý. Je opravdu věrný muž a je typ "jižanské pohostinnosti".

Twitter #42

29. dubna 2011 v 19:57 | We-jush :) |  twitter
Mám tady i Twitter. Omlouvám se, že tady teď moc nejsem ale nějak mě to tady moc nebaví. Zajímalo by mě, jaké písničky Demi nahrála jestli rychlé a nebo nějaké pomalé. :)
Právě jsem se dostala zpátky z NYC... Bože, miluju to tam.... Přemýšlím, že bych se tam nachvíli přestěhovala.......
----------------------
Právě jsme zkusila bláznivé cvičící DVD... Úžasné.. Tak intenzivní ale líbilo se mi to!!!

Arrives into LAX Airport (28.4.)

29. dubna 2011 v 17:37 | We-jush :) |  C- 2011
Demi už je zpátky v LA a tak můžeme vidět i nové fotky. Demi to tady moc slušelo. Strašně se mi líbí její outfit a ten šátek je úžasný. :) Jen by si mohla přestat trhat obočí jinak už jí tam nic nezbyde.. A taky doufám, že už se, co nejdříve dočkáme nového alba! :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Demi's iPhone background

28. dubna 2011 v 20:47 | We-jush :) |  news
Na fotkách, když Demi odlétala do Chicaga si jednou nehlídala mobil a tak se fotografům podařilo vyfotit její mobil a můžeme vidět, co má Demi na ploše mobilu. Popravdě jsem to tady ani nechtěla dávat. Stejně tam jde poznat jenom, že je tam Demi s někým a je jasné, že teď budou kolovat akorát drby. Každopádně ať už to je Demi s kýmkoliv, tak je mi to jedno. Ráda bych ale uvítala nějaké nové osobní fotky :) A ani jsem netušila, že se dá u iPhone změnit tapeta plochy. :)
imagebam.com

Tiffany Thornton on New Spin-Off Show

28. dubna 2011 v 19:11 | We-jush :) |  V-other
Kamarádka a bývala kolegyně Demi, Tiffany Thornton mluvila o Demi. Říkala, že je na ní moc pyšná a že jí bude chybět. A taky Tiff, bude mít 12.listopadu svatbu a Demi je samozřejmě pozvaná a dokonce bude dělat i družičku! :) Jsem na tu svatbu zvědavá. Jsem ráda, že Tiffany a Demi jsou si takhle blízko :)

Twitter #41

28. dubna 2011 v 18:33 | We-jush :) |  twitter
Opět jsem tady pozdě ale chtěla jsem tady jít už dříve ale vypadl nám internet. :/ Naschvál, bohužel není ani moc novinek. Jako první tady mám Twitter. Demi přidala novou fotku. Vypadá tam krásně. Nechápu, jak může vypadat takhle krásně i po ránu! :)

Stále v posteli.. :P Jsem líná předtím než začna můj den za 5... 4... 3... 2... 1........
-----------------------
Večeře s @LishaKatherine!!!! Jéj!!!
-----------------------

Demi Lovato working with producers on her new album!

27. dubna 2011 v 18:59 | We-jush :) |  news
Zjistila jsem s kým Demi právě spolupracuje na jejím třetím albu! Já už se nemůžu dočkat. Určitě ty písničky budou skvělé a hlavně procítěné díky tomu, co si Demi prožila. Jak se těšíte vy na její nové album?
Sandy Vee napsala a produkovala písně jako "Sexy Bitch" od Davida Guetty, "Higher" od Taio Cruze, "Firework" od Katy Perry, "Angel" od Akona, "S&M" a "Only Girl" od Rihanny, a "Selfish" od Britney Spears.
August Rigo spolupracoval na písních jako "U smile" od Justina Biebera, "Solo" od Iyaze a "The writer" od Jesse McCartneyho.