Duben 2010

Going for dinner at The Cheesecake Factory at the Grove (28.4.)

30. dubna 2010 v 18:37 | We-jush :) |  C-2010
Říkala jsem si kdy se objeví candids ze včerejška. :) Tak je mám tady. :) Strašně hezké fotky. :) Dems to strašně slušelo a Joeovi taky. :) Jinak jsou z doby když si včera zašli na večeři. :)
A dokonci i pozovali ftografům jsou spolu vážně sladcíí.. :))
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Miley Cyrus & Demi Lovato - Holčičí den!

29. dubna 2010 v 19:28 | We-jush :) |  news
www.just-dems.blog.cz
Že jsou Miley Cyrus a Demi Lovato super kámošky, nikoho nepřekvapí. V šoku ale byli návštěvníci pláže u jezera Toluka v Californii, když se tam tyhle dvě Disney stars v neděli po obědě objevily.

Holky se totiž rozhodly, že si odpočinou od svých miláčků Liama Hemswortha a Joa Jonase a užijí si ryze holčičí odpoledne.

"Dopoledne jsme prošly pár obchodů, pak jsme zašly na skvělou čínu a odpoledne strávily u jezera," prozradila Miley a Demi dodala: "Jen jsme se opalovaly a kecaly o všem možném, bylo to super!"

Hvězdy si nechtěly orazit jen od svých kluků, ale také od práce, které mají obě teď až nad hlavu a často si neodpočinou ani o víkendech!

Demi například celou sobotu musela strávit na charitativní akci, kterou pořádal Disney Channel. "Dělám to ráda," svěřila se star a pokračovala: "Ale někdy jsem z toho opravdu moc unavená!"

Miley je na tom podobně: "Já teď hlavně žiju přípravou na Den splněných přání, který bude teď ve středu. Já budu akci moderovat a také tam zazpívám!"

Nedělní odpoledne tak holkám pomohlo nasbírat síly a inspiraci do dalších dní. "Odpočinek je důležitý a s Miley jsme na stjené vlně, takže to byl dokonalý relax," řekla ještě Demi.
Tento článek se objevil na stránce Bravo Girl! :) Mrzí mě že se neobjevily žádné fotky třeba od jezera nebo tak ale na druhou stranu jsem ráda že si obě odpočinuly. :)

Revival Vintage Boutique Grand Opening (28.4.)

29. dubna 2010 v 19:22 | We-jush :) |  A-2010
A nejnovější novinkou jsou fotky ze včerejška kde se Dems objevila s Joem na otevírání nového obchodu Revival Vintage Boutique . Vypadali spolu úžasně. :)Škoda že nejsou žádné fotky z příjezdu. :( No třeba se ještě objeví. :) Samozdřejmě nemusím ani říkat jak to tady Dems sluší no popravdě až na ty kraťasy nějak nejsou moc můj styl. :( Ale přežiju to. :D
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Camp Rock 2 news

29. dubna 2010 v 18:52 | We-jush :) |  news
www.just-dems.blog.cz
Objevilo se pár informací o filmu Camp Rock 2 !! :) Už se nám to blíží.. :D
Premiéra filmu : v pátek 3.září na Disney Channelu
Soundtrack k filmu : Soundtrack bude obsahovat 15 originálních písní , soundtrack k filmu bude k zakoupení už 27.července na iTunes. Taky bude zahájena propagace Camp Rock 2 a to tím způsobem že bude turné "Camp Rock" kde budou vystupovat herci z filmu . Turné začne koncertem v Dallasu.

Já myslím že se rozhodně máme na co těšit ! :) A vypadá to že Disney Channel chce aby se z filmu stal trhák jako třeba z High School Musicalu :) no jsem zvědavá. :)

Radio Disney Take Over (20.4.)

29. dubna 2010 v 18:23 | We-jush :) |  A-2010
Uplně jsem zapoměla přidat fotky když Dems byla v rádiu Disney. :( Jsem ale vlastně ráda protože se objevily nové fotky. :) Dems na nich vypadá vážně úžasně  a strašně se mi líbí její vlasy a oblečení , myslím že to všechno hezky propojila. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Demi to perform with the Jonas Brothers on GMA!

29. dubna 2010 v 18:15 | We-jush :) |  news
Objevila se informace že Demi spolu s Jonas Brothers budou vystupovat v pořadu Good Morning America! :) Objeví se zde 21.května a zazpívají písničky z očekávaného filmu Camp Rock 2 : The Final jam. :)
Už se strašně těším ! :)

I don't know when to start... :(

29. dubna 2010 v 18:08 | We-jush :) |  Moje keci
Ahojki.. :) konečně jsem tady. :D No popravdě byla jsem nemocná měla jsem horečky a tak jsem tady nebyla , omlouvám se.. Hned to jdu napravit. :) Akorát nevím kde začít.. protože novinek je teda požehnaně.. :( No ale já to zvládnu chci se totiž koukat ještě na Ulici. :) Tak jdu na to. :)

Out in Toluca Lake with Miley (25.4)

27. dubna 2010 v 19:48 | We-jush :) |  C-2010
A ještě jedny fotky. :) Dems si ten samý den co byla viděna s Joem vyšla i s Miley.. :) Popravdě nemám Miley ráda.. Ano kdysi jsem jí zbožňovala ale mě to nějak přešlo.. Ikdyž tady se mi líbí její vlasy tak to je to jediné. :(
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Leaving Joe Jonas' House in Toluca Lake (25.4.)

27. dubna 2010 v 19:33 | We-jush :) |  C-2010
No tak jsem tady.. :) Moc děkuju za ty komentáře , bohužel mi ale lépe není.. :( A musím se přiznat že už jsem tady byla ráno ale jenom proto abych se spojila s holkamama a napsala jim že nejdu do školy.. :( Jinak se musím přina že jsem tolik filmů snad za jediný den nestihla zkouknout.. :) No zpět k novinkám ze včera. :D
Objevily se nové fotky "Jemi" když opouštěli dům od Joa. :) Mě se strašně líbí jak byla oblečená Dems oblečená a i Joe vypadal skvěle. :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Už jdu.. :)

26. dubna 2010 v 17:16 | We-jush :) |  Moje keci
Ahooj.. :) Chtěla jsem se omluvit , že už tady nebudu ale není mi totálně dobře. :( Jdu si lehnout takže novinky připádm buď zítra nebo ještě dneska spíše zítra. ;) Mějte se.. :)